Najobľúbenejšie hry online zdarma

Hra - Packman
V logickej hre Packman bude vašou úlohou pozbierať v každom kole s pacmanom všetky mince. Pri ich zbieraní si musíte dávať pozor na padajúce bloky, ktoré sa po vašom prechode cez bludisko môžu uvoľniť a zasiahnúť vás.

1,25 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Fly Tangle 2
Fly Tangle 2 je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu rozmotať v každom kole sieť zloženú z múch a spojov medzi nimi. Pri rozmotávaní môžete pohybovať jednotlivými muchami a to tak, aby sa žiadne dva spoje navzájom nekrížili.

0,42 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Clickplay Time 2
V hre Clickplay Time 2 na vás čaká séria minihier, v ktorých budete musieť vyriešiť nejakú úlohu, aby sa vám zobrazila čierna šipka. Pri plnení úlohu bude dôležité nielen logické myslenie, ale i dobrý postreh.

3,86 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Tower Breaker 3
Tower Breaker 3 je akčná logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zničiť všetkých vikingov ukrytých vo svojich pevnostiach. K ich zničeniu budete využívať kanón, vďaka ktorému je potreba zasiahnúť strategické miesta pevností, tak aby sa zrútili a pochovali nepriateľa.

2,80 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Jewel Match
Jewel Match je logická hra, v ktorej budete mať v každom kole za úlohu spojiť rovnaké diamanty a tým ich odobrať z hracej plochy. Aby ste diamanty dostali tam, kam potrebujete, je potreba vhodne otáčať celou hracou plochou. Podarí sa vám vyriešiť všetky levely?

0,46 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Gravity Cat
Vašou úlohou v logickej hre Gravity Cat bude dostať mačiatko k jedlu na konci kola. Aby ste sa k jedlu dostali, musíte preskakovať medzi prekážkami. To však nebude až také jednoduché, kedže mačiatko sa pohybuje všetkými smermi.

2,01 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Fill Free Space
Fill Free Space je zaujímavá logická hra, v ktorej budete mať za úlohu vyplniť celú hraciu plochu za pomoci farebných štvorcov a obdĺžníkov. Všetky tvary môžete ľubovoľne zväčšovať a zmenšovať. Vo vyšších leveloch si budete musieť poradiť i s rôznymi prekážkami.

0,44 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Squirrel & the Golden Nut
Squirrel the Golden Nut je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať veveričku k zlatému oriešku na konci kola. Pritom sa snažte pozbierať i ďalšie oriešky, ktoré sa v každom kole nachádzajú. Podarí sa vám úspešne zdolať všetky levely?

0,60 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Mario Spin World
Cieľom logickej hre Mario Spin World je dostať známeho inštalatéra do cieľových dverí. V ceste vám pritom stoja ostne a ďalšie prekážky, ktoré môžete zdolať len správnym otáčaním celej hracej plochy.

2,73 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Energy Spectrum
V logickej hre Energy Spectrum budete mať za úlohu dostať laserový paprsok k guľatým príjmačom. K nasmerovaniu paprsku môžete využiť zrkadlá a ďalšie herné prvky, ktoré je potreba nielen správne umiestniť, ale aj natočiť.

3,82 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Wonder Soup
Vašou úlohou v logickej hre Wonder Soup bude dostať všetky rajčiny do hrnca s polievkou. Aby sa vám to podarilo, je potreba vhodne odobrať rozličné plošiny, ktorá vám budú stáť v ceste. Dokážete zdolať všetky levely?

2,90 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Slime Run Away
Slime Run Away je logická hra, v ktorej musíte pomôcť hlavnému hrdinovi dostať sa k cieľovým dverám. Hrdina sa však môže pohybovať len rovno od prekážky k prekážky. Navyše sa budete musieť vyhýbať rozličným nepriateľom.

5,40 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Necto
V logickej hre Necto budete mať za úlohu spájať rovnaké geometrické tvary a získať tak dostatok bodov na postup do ďalšieho kole. Počet ťahov, ktoré môžete v jednom kole vykonať je však obmedzený, takže sa snažte vždy spojiť čo najviac prvkov naraz.

1,56 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Farm Loop Blast
Farm Loop Blast je zábavná logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zlikvidovať všetky farebné guličky skôr, než sa dostanú na koniec svojej trasy. Využívať k tomu budete kanón, z ktorého musíte vystreľovať guličky tak, aby ste spojili aspoň tri rovnaké.

5,62 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Constructore!
Constructore je zaujímavá logická hra, v ktorej bude vašou úlohou umiestniť červenú krabicu do vyznačenej oblasti. Využívať k tomu môžete ďalšie herné prvky, ktoré je potreba na plochu rozmiestniť tak, aby ste krabicu mohli na ne postaviť.

1,18 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné