Najobľúbenejšie hry online zdarma

Hra - Plumber Game 2
Plumber Game 2 je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zložiť potrubie tak, aby ste dostali vodu k smädnej príšerke. Potrubie nemusí byť na všetkých koncoch uzatvorené, ale je dôležité, aby doviedlo vodu, kam potrebujete. Vo vyšších leveloch si budete musieť poradiť i s rozličnými prekážkami.

3,21 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Frisky Marbles
V logickej hre Frisky Marbles budete mať za úlohu odstrániť z hracej plochy všetky farebné guľôčky. Využívať k tomu budete delo, z ktorého musíte nové guľočky vystreľovať tak, aby ste spojili aspoň tri rovnakej farby. Čím rýchlejšie každé kolo zdoláte, tým viac bodov získate.

1,50 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Trid
V logickej hre Trid budete mať za úlohu vytvárať obrazce presne podľa toho, ako sa vám zobrazia v nápovede. Snažte sa byť pritom čo najrýchlejší, kedže na celú hru máte len obmedzený čas.

1,11 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Alien Crush Saga
Alien Crush Saga je skvelá logická hra, v ktorej budete mať za úlohu spojovať rovnaké prvky a tým ich odstrániť z hracej plochy. Spojiť musíte vždy minimálne tri prvky. Pokiaľ sa vám ich podarí spojiť viac, získate body navyše.

2,97 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Power Up
Power Up je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu prepojiť dvoch robotov a tým previesť elektrinu od jedného k druhému. Využívať k tomu môžete rozličné vodivé prvky, ktoré je potreba vhodne naukladať na hraciu plochu tak, aby tvorili neprerišený obvod.

1,27 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - One Button Bob
One Button Bob je postrehová hra, v ktorej budete sprevádzať hlavného hrdinu na jeho ceste skrz levely plné prekážok. Vašou úlohou bude vždy včas zareágovať a prekážky tak prekonať. Hru ovládate len za pomoci jediného tlačidla.

2,28 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Noggins
Noggins je zaujímavá logická hra, v ktorej bude vašou úlohou za pomoci štyroch čiar čo najpresnejšie orámovať rozličné príšerky. Každá príšerka má inú farbu a podla toho musíte prispôsobiť i farbu čiar. Toho docielite tak, že presuniete kurzor do jedného zo štyroch rohov.

0,92 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Levers
V logickej hre Levers budete mať za úlohu vyvažovať váhy tak, aby boli v dokonalej rovine. Vždy keď sa vám to podarí, pribudne na ploche ďalší predmet, ktorý musíte opäť vhodne umiestniť. Často tak budete musieť predmety premiestňovať, aby ste rovnováhy dosiahli.

0,22 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Dragon Bombs
V akčnej logickej hre Dragon Bomb budete mať za úlohu zlikvidovať všetky totemy nepriateľského domordého kmeňa. Využívať k tomu budete vybuchujúce guličky, ktoré je potreba dostať na správne miesto. Toho docielite vhodným odstraňovaním niektorých herných prvkov

2,70 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Water Buboy
V logickej hre Water Buboy sa stanete hasičom, ktorého úlohou je hasiť domy, ktoré zachvátil oheň. K dispozícii však máte obmedzené množstvo vody, takže nesmiete plýtvať a na každý dom použiť len toľko vody, koľko je potreba.

3,83 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Super Santa Bomber
Super Santa Bomber je logická akčná hra, v ktorej bude vašou úlohou dostať Santu do komína, aby mohlo nepozorovane rozniesť všetky darčeky. V ceste vám však bude stáť mnoho prekážok, ktoré môžete prekonať tak, že Santu vždy vystrelíte správnym smerom.

6,03 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Siege Hero: Pirate Pillage
V logickej hre Siege Hero: Pirate Pillage budete mať za úlohu zlikvidovať všetkých pirátov nachádzajúcich sa na lodi. K dispozícii budete mať kanón, z ktorého je potreba vystreľovať gule tak, aby zasiahli časti lode, ktoré následne vo svojích troskách pochovajú pirátov.

9,58 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Neptunes Treasure
V logickej hre Neptunes Treasure bude vašou úlohou s bohom mora zlikvidovať všetkých potápačov, ktorý sa vám pokúšajú ukradnúť vzácny poklad. Pohybovať sa môžete len od prekážky k prekážke, takže si musíte cestu vždy vopred naplánovať.

0,68 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Fluffy Steel
Fluffy Steel je akčná logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zničiť s hlavným hrdinom všetky zombie. Obtiažne bude dostať sa k nim, kedže s vaším hrdinom sa môžete pohybovať len priamo od prekážky k prekážky. Cestu si musíte tak dobre naplánovať.

2,82 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Blob Thrower 2
Blob Thrower 2 je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu spojiť žlté prišerky do jednej. Využívať k tomu budete čierne príšerky, ktoré môžete vystreľovať z dela a ktoré je potreba vždy správne nasmerovať.

2,26 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné