Najobľúbenejšie hry online zdarma

Hra - Slow and Blow Pirates
V logickej hre Slow and Blow Pirates budete mať za úlohu zlikvidovať všetkých pirátov tým, že ich odstránite z hracej plochy. Využívať k tomu budete bomby, ktoré je potreba vhodne rozmiestniť na strategických miestach. Počet bômb je v každom kole obmedzený.

8,36 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Protect the Cow
Protect the Cow je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu ochrániť kravičky pred útokom nepriateľského mimozemského taniera. K dispozícii budete mať rôzne predmety, ktoré je potreba správne využiť, aby ste s nimi kravičky ochránili.

2,24 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Mario War Escape
V logickej hre Mario War Escape budete mať za úlohu ochrániť Super Maria a jeho kamarátov pred útokom zlého draka. K dispozícii budete mať rozličné herné prvky, s ktorých je potreba vytvoriť bezpečný úkryt. Dôležité bude prvky umiestniť tak, aby sa k Mariovi nedostala ani jediná strela.

0,95 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Baby Fish
Vašou úlohou v logickej hre Baby Fish bude dostať malú rybičku uväznenú vo vzduchovej bubline do vody a tým ju oslobodiť. Aby sa vám to podarilo, musíte vhodne odstraňovať rozličné herné prvky a rybičku tak dopraviť tam, kam potrebujete.

1,05 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Teddies and Monsters
Teddies and Monsters je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zničiť všetky zlé príšerky a súčasne ochrániť medvedíkov. K dispozícii budete mať náboje, ktoré môžete vystreľovať len z vyznačenej oblasti.

4,76 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Crack The Nut
V logickej hre Crack The Nut budete mať za úlohu rozbiť orech a to tak, že naň naukladáte dostatok predmetov. Dostať všetky predmety tam, kam potrebujete nebude až tak jednoduché a poriadne si potrápite vaše mozgové závity.

4,42 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Wooden Pieces
V logickej hre Wooden Pieces budete mať za úlohu naskládať na hraciu plochu všetky drevené prvky tak, aby žiadny z nich nepadol mimo plochu. Okrem toho vo vyšších leveloch budete musieť i stlačiť všetky gombíky, aby ste mohli postúpiť do ďalšieho kola.

1,30 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Spaceman Max
Cieľom logickej hry Spaceman Max je dostať astronauta v každom kole bezpečne do cieľa. Aby sa vám to podarilo, musíte v správnom poradí odstránit z hracej plochy jednotlivé herné prvky. Dávajte si pozor na ostne a ďalšie prekážky.

4,30 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Money Balance
Cieľom logickej hry Money Balance je umiestniť na hraciu plochu všetky herné prvky tak, aby zostali v rovnováhe a žiadny z nich nepadol mimo hraciu plochu. Prvky pritom musíte ukladať v stanovenom poradí.

5,24 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Huantar
V logickej hre Huantar budete mať za úlohu vyzbierať v každom kole všetky vzácne kamene. Spočiatku to bude pomerne jednoduché, avšak úroveň obtiažnosti jednotlivých kôl sa rýchlo zvyšuje.

10,90 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Snoring Before Time
Snoring Before Time je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu prebudiť slona z tvrdého spánku. Toho docielite tak, že sa ho dotknete s jedným s ostatných zvieratiek. Dôležitá pritom bude presnosť, správne načasovanie a taktuež logické myslenie.

7,33 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Smarty Quiz Chocolate
Smarty Quiz Chocolate je zaujímavá logická hra, v ktorej sa budete na základu hodu kockou pohybovať po hracom poli. Na každom poli dostanete inú otázku týkajúcu sa čokolády. Dokážete odpovedať správne?

2,28 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Letter Monsters
Letter Monsters je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou spájať rovnaké písmená. Pokiaľ spojíte tri rovnaké, vznikne písmeno, ktoré následuje v abecede. Písmená rýchlo pribudajú, takže musíte zapojiť všetky mozgové závity, aby ste mohli postúpiť ďalej.

4,29 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Lemic Zone
Lemic Zone je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať hlavného hrdinu do cieľa, kde na neho čaká hromada zelenej substancie. Cesta k cieľu je však plná prekážok, ktoré odstrániť nebude vôbec jednoduché.

2,74 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Blocks Mania
V logickej hre Blocks Mania bude vašou úlohou odbúravať z hracej plochy farebné kocky. Kocky môžete odstrániť len pokiaľ sa nachádzajú aspoň dve rovnaké vedľa seba. Vyskúšať môžete dva herné módy - klasický alebo výzva.

0,76 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné