Najobľúbenejšie hry online zdarma

Hra - Sweep Miner
Sweep Miner je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou dostať baníka v každom kole do cieľa. Po ceste sa pritom musíte snažiť zachrániť všetkých stratených chlapcov. Dávajte si pritom pozor na výbušniny, ktorých poloha sa vám zobrazí len na začiatku kola a vy si ju budete musieť zapamätať.

1,71 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Spirits of Elduurn
V logickej hre Spirits of Elduurn musíte pomôcť bielemu a čiernemu duchovi zničiť zlého démona. Najskôr musíte na hracej ploche vyzbierať všetky žiarivé svetlá a až keď ich budete mať dostatok, môžete démona zničiť.

7,83 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Need for Feed
V postrehovej logickej hre Need for Feed budete mať za úlohu nakŕmiť hladnú príšeru. V každom kole jej preto musíte odkrajovať kúsky koláča. Dávajte si však pritom pozor, aby ste neodkrojili kúsok, na ktorom sa nachádza chrobák, inak stratíte život.

2,32 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Lazy Thief
V logickej hre Lazy Thief bude vašou úlohou pomôcť hlavnému hrdinovi pozbierať všetky drahokamy. Aby sa drahokamy k nemu dostali, musíte ich najskôr dostať na plošiny príslušnej farby. K tomu budete využívať kamene, ktoré je potreba správne hodiť a drahokamy tak dostať tam, kam potrebujete.

4,26 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Jumping Box Reincarnation 2
Jumping Box Reincarnation 2 je druhý diel logickej hry, v ktorej budete mať za úlohu dostať kocku na plošinu označenú červenou vlajkou. Kocku môžete rozlične vystreľovať do vzduchu a tým ju dopraviť na požadované miesto. Dávajte si pritom pozor na všetky prekážky a nepriateľské kocky.

1,44 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Talesworth Adventure
Talesworth Adventure je logická hra, v ktorej budete musieť dostať hlavného hrdinu cez levely plné prekážok. Aby ste dokázali naviesť hrdinu správnym smerom, musíte využívať mešce s peniazmi či jednosmerné brány, ktoré je na hracej ploche treba vhodne umiestniť.

0,59 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Stone Quest
Stone Quest je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou dostať kamienok na pláži do cieľa. Kamienok sa však po každom hracom políčku môže presunúť len jedenkrát, preto musíte nájsť tu spávnu cestu, ktorá ho dovedie do cieľa.

6,06 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Sleeping Beauties
V logickej hre Sleeping Beauties bude vašou úlohou prebudiť z tvrdého spánku spiace princezné. Toho docielite za pomoci kanónu, z ktorého môžete vystreľovať zamilované strely a tým princezné zobudiť. Poradiť si však budete musieť s rozličnými prekážkami, ktoré vám budú stáť v ceste.

2,17 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Sapper
V logickej hre Sapper bude vašou úlohou v každom kole odpojiť bombu od zdroju elektrickej energie a zabrániť jej tak vo výbuchu. Využiť pritom môžete klieště, ktorými je možné prerušiť drôty i ďalšie herné prvky.

6,37 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Score The Goal
Score The Goal je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou dostať futbalové lopty do brány. Toho docielite za pomoci vhodného odstraňovania rozličných herných prvkov. Dokážete úspešne zdolať všetky levely?

4,04 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Rolly Birds
V logickej hre Rolly Birds bude vašou úlohou dostať vtáčiky do klietok príslušnej farby. Aby sa vám to podarilo, musíte v správnom poradí odstrániť rozličné herné prvky. Náročnosť jednotlivých kôl bude neustále narastať, takže sa rozhodne nebudete nudiť.

2,82 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Pocket Aliens Logic
V logickej hre Pocket Alien Logic bude vašou úlohou odstrániť z hracej plochy všetkých mimozemšťanov. Mimozemšťania môžu zmiznúť vždy, keď spojíte aspoň troch rovnakej farby. V hre bude dôležitý najmä správny postup, ktorý vám umožní vyčistiť celú hraciu plochu.

0,78 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Monster Must Die LevelPack
Monster Must Die Level Pack je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať všetky zlé prišerky mimo hraciu plochu. Využívať k tomu budete rozličné postavičky, z ktorých každá má iné špeciálne schopnosti. Vy tieto schopnnosti musíte správne využiť a level tak úspešne dokončiť.

2,62 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Indi Cannon
V logickej hre Indi Cannon bude vašou úlohou pomôcť mladému dobrodruhovi získať v každom kole všetky drahokami. Aby sa vám to podarilo, budete ho vystreľovať z kanónu. Dôležité tak bude zvoliť správny smer a silu strely. Okrem toho si budete musieť poradiť i s rozličnými prekážkami a nástrahami.

2,94 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Donutosaur
Donutosaur je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať malú príšerku k sladkému donutu. Aby sa vám to podarilo, je potreba v správnom poradí aktivovať rozličné herné prvky a príšerku tak uviesť do pohybu.

4,58 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné