Najobľúbenejšie hry online zdarma

Hra - Doctor Acorn
V logickej hre Doctor Acorn sa s hlavným hrdinom vydáte na dlhú cestu plnú prekážok a nástrah. Vašou úlohou bude správne použiť jednotlivé herné prvky a tým hlavnému hrdinovi vytvoriť bezpečnú cestu. Dokážete zdolať všetky levely?

4,80 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Cyclop Phisics Level Pack
Cyclop Phisics Level Pack je logická hra, v ktorej na vás čaká 25 levelov, v ktorých budete musieť dostať farebné príšerky na plošiny rovnakej farby. Využívať k tomu môžete schopnosti príšeriek meniť svoj tvar, čo vám umožní uviesť ich do pohybu či naopak zastaviť.

0,96 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Bieb Blaster 2
Bieb Blaster 2 je akčná logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zneškodniť všetky zlé deti. Využívať k tomu budete bazuku s neobmedzeným počtom nábojov. Napriek tomu trafiť dieťa a vyhnúť sa všetkým prekážkám nebude práve najjednoduchšie.

2,86 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Laser Cannon 3: Level Pack
Laser Cannon 3: Level Pack je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou zlikvidovať v každom kole všetky monštrá. Využívať k tomu budete laserový kanón, ktorým je možné buď priamo príšery zničiť, alebo ho môžete využiť na aktiváciu rozličných herných prvkov.

4,77 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Fragger
Fragger je akčná logická hra, v ktorej musíte za pomoci granátov zničiť všetkých vašich nepriateľov. Problém je v tom, že granátov máte len obmedzený počet, takže dôležitá bude presná muška a správny odhad miesta, kam granát dopadne.

1,87 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Tiny Explorer
Tiny Explorer je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať všetky vozidlá do cieľa. Vozidlá sa budú pohybovať samé, vy preto musíte správne využiť šipky, aby ste zmenili ich smer. Počet šipiek v každom kole je obmedzený, našťastie však šipky môžete presúvať.

2,10 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Smashz
Smashz je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou zlikvidovať všetky zombie. K ich likvidácii môžete využiť závažia a ďalšie oceľové objekty. K dispozícii budete mať i niekoľko drevených objektov, ktoré síce zombie zabiť nedokážu, ale môžu vám pomôcť presunúť ďalšie objekty.

5,02 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Not in my Dungeon
Not in my Dungeon je akčná logická hra, v ktorej bude vašou úlohou zničiť všetkých vašich nepriateľov. K dispozícii budete mať rôzne druhy kameňov, ktoré je potreba hodiť správnym smerom a správnou silou. Podarí sa vám zdolať všetky levely?

6,67 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Cookie Hamster
V logickej hre Cookie Hamster bude vašou úlohou dostať sušienku k maškrtnému škrečkovi. Aby sa vám to podarilo, je potreba v správnom poradí odstrániť rôzne herné prvky. Dôležité však bude i dobré načasovanie. Snažte sa navyše pozbierať i všetky mince.

3,40 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - A Bonte Christmas
A Bonte Christmas je logická hra, ktorá poteší predovšetkým tých najmenších. Vašou úlohou bude pozbierať na planétkách všetky loptičky a doniesť ich až k domčeku. Loptičky je však potreba doniesť v správnom poradí a v správnej farbe.

3,26 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Ricochet Kills 4
Ricochet Kills 4 je ďalšie pokračovanie skvelej hernej série, v ktorej ako mafián budete musieť likvidovať nepriateľov. V každom kole budete mať len obmedzený počet nábojov, ktoré vám musia vystačiť na zlikvidovanie všetkých obetí. Využiť môžete odrážanie guliek od stien.

6,06 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Cover Pou
V logickej hre Cover Pou bude vašou úlohou ochrániť všetky stvorenia pred nebezpečným dažďom. Využiť k tomu môžete dosky, sudy a ďalšie predmety, ktoré je potreba rozmiestniť na hraciu plochu tak, aby sa dážď k stvoreniam nedostal.

4,05 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Frog Drink Water
Cieľom logickej hry Frog Drink Water je v každom kole dostať k smädnej žabe dostatočné množstvo vody. Aby sa vám to podarilo, musíte za pomoci myši vytvárať cestičky, ktoré dovedú vodu na správne miesto.

2,46 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Balloons vs Zombies 3
Balloons vs Zombies 3 je tretie pokračovanie akčnej logickej hry, v ktorej bude vašou úlohou zničiť všetky zombie. V jednotlivých leveloch budete mať vždy iné zbrane, ktoré musíte vždy správne využiť. Okrem toho si dávajte pozor, aby ste nezranili nevinných ľudí.

4,94 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Jungle Mafia
Vydajte sa do nebezpečnej džungle a pokúste sa zničiť všetkých zlých trpaslíkov v logickej hre Jungle Mafia. Ako zbraň vám poslúži obyčajná pištoľ, ktorej náboja sa však môžu odrážať od stien, čo vám umožní dostať sa i na nedostupné miesta.

1,25 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné