Najobľúbenejšie hry online zdarma

Hra - Yummy Nuts 2
V logickej hre Yummy Nuts 2 budete pomáhať veveričke nakŕmiť jej bábätko. V každom kole je tak potreba vyzbierať čo najviac orieškov a následne sa s nimi k bábätku dostať. K tomu vám pomôže správne prerezávanie lán, na ktorých veverička visí.

5,98 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Zomback
V logickej hre Zomback bude vašou úlohou dostať malú prišerku k vzácnemu elixíru. K tomu je potreba v správnom poradí odstraňovať drevené debny, krabice, dosky či ďalšie predmety.

1,65 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Chick Cannon 2
V logickej hre Chick Cannon 2 bude vašou úlohou dostať späť do ohrady všetky kuriatka, ktoré odtiaľ utiekli. Využívať budete pritom kanón, ktorý musíte správne namieriť a "odstreliť" tak kuriatko do cieľa. Aby sa vám to podarilo, je potreba z kanónu vystreliť presne stanovenou silou.

2,46 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Rats
V tejto logickej hre musíte za pomoci správneho otáčania potrubia dostať potkana-robota k chutným kúskom syra. V každom kole sa však nachádza len niekoľko časti potrubia, ktoré je nutné vždy správne nasmerovať a tým ovplyvniť pohyb potkana.

2,15 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Zombie Die Hard 2
V logickej hre Zombie Die Hard 2 bude vašou úlohou zlikvidovať v každom kole všetky zombie. Využiť k tomu môžete pušku, ktorou je možné zombie rýchlo zničiť. Vo vyšších leveloch si však už budete musieť poradiť i s početnými prekážkami.

2,13 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - ShooTrollin
Spájajte postavičky s rovnakou tvárou a pokúste sa tak vyčistiť celú hraciu plochu v postrehovej logickej hre ShooTrollin. Aby postavičky z plochy zmizli, musíte spojiť aspoň tri rovnaké. Snažte sa byť pritom čo najrýchlejší, kedže na hracej ploche budú neustále pribúdať nové postavičky.

0,96 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Sugar Cannon
Sugar Cannon je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu nakŕmiť všetky hladné príšerky. Každá z nich má rada iný druh potravy, ktorý k nej môžete dopraviť za pomoci dela. Pokiaľ trafíte jednu z príšeriek inou potravou, tá sa od nej odrazí a príšerku môže zhodiť mimo hraciu plochu, čomu musíte zabrániť.

3,07 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Rubber Room
Cílem hry Rubber Room je zažať všetky lampy a to tak, že do nich strelíte žiarovku. Levely sú plné prekážok takže dôležitá bude presnosť, dobrý odhad, ale i správne logické myslenie. Dokážete zdolať všetkých 15 levelov?

2,85 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Kamikaze Blocks
Vyberte si jeden z dvoch herných módov a pokúste sa v každom kole zostreliť z hracej plošiny všetky kocky. V móde puzzle, budete mať obmedzený počet strieľ, takže dôležitá bude presnosť a správny postup. Pokiaľ sa vám bude zdať tento mód príliš ťažky, zvolte arcade s neobmedzeným počtom nábojov.

0,01 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Stealth Assassin
Stealth Assassin je skvelá hra, v ktorej sa ocitnete v roli nájomného vraha. Avšak vašou úlohou nebude bezhlavo vraždiť svoje obete, ale šikovne a hlavne nepozorovane sa k nim prikradnúť a rýchlo ich zneškodniť. Následne sa musíte v bezpečí dostať k cieľovým dverám.

3,74 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Ultimate Assassin 3
V treťom diely hry Ultimate Assassin sa ako nájomný vrah znova vydáte do terénu, aby ste našli a zabili vaše obete. Pritom sa musíte snažiť nepozorovane pohybovať tieňmi, kedže v jednotlivých kolách obeť stráži pozorná ochranka.

2,25 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Feed with Brains
Nakŕmte zombie ľudskými mozočkami v logickej hre Feed with Brains a dostaňte sa tak do ďalšieho kola. K vyriešeniu každého levelu vám pritom poslúžia nožnice, ktorými je potreba v správnom poradí prestrihať laná, na ktorých visia mozočky či ďalšie herné prvky.

3,22 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Ultimate Assassin 2
V akčnej hre Ultimate Assassin 2 sa opäť stanete nájomným zabijákom, ktorý sa musí nepozorovane prikradnúť k svojej obeti, zneškodniť ju a následne sa dostať bezpečne do cieľa. Kedže levely sú plná strážcov, vhod vám bezpochyby prídu schopnosti, ako neviditeľnosť či rýchly pohyb.

2,85 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Ultimate Assassin
Staňte sa nájomným vrahom a zničte svoje obete skôr, než budete odhalený ochrankou v skvelej hre Ultimate Assassin. Aby ste dokázali túto neľahkú úlohu splniť, musíte byť dostatočne rýchly, avšak zároveň musíte i každý váš pohyb dobre premyslieť. Pomôcť vám pri plnení úlohy môžu dve špeciálne vlastnosti - neviditeľnosť a rýchly pohyb.

0,40 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - The Treasures of Montezuma 3
Cieľom logickej hry The Treasures of Montezuma 3 je pospájať prvky rovnakých farieb a tým nahrať dostatočné množstvo bodov, ktoré vám umožní postup do ďalšieho kola. Na každý level máte len obmedzený časový limit, takže musíte byť pri spájaní prvkov skutočne rýchly.

0,70 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné