Najobľúbenejšie hry online zdarma

Hra - Stupid Balance
Stupid Balance je logická hra, v ktorej budete mať v každom kole rovnakú úlohu - dokonale vyvážiť ramená váh. Problém je však v tom, že budete mať k dispozícii vždy rozdielne herné prvky, takže je potreba brať v úvahu ich veľkosť, váhu, ale i umiestnenie na váhach.

0,44 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Ever More Bloons
V pokračovaní logickej hry Bloons budete znova pomáhať malej opičke v zostrelovaní farebných balónikov. Tentokrát však budú balóny uväznené v pohároch, odkiaľ ich musíte najprv oslobodiť a až následne za pomoci dobre mierenej strely zničiť.

0,47 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Bloons 2
Bloons 2 je pokračovanie logickej hry, v ktorej budete mať opäť za úlohu v každom levely zostreliť čo najviac balónikov. V ceste vám pritom budú stáť rôzne prekážky, takže je potreba mieriť skutočne presne. Taktiež majte na pamäti, že v každom kole máte len obmedzený počet strieľ.

3,58 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Bloons
V logickej hre Bloons bude vašou úlohou pomôcť opičke zostreliť dostatočné množstvo balónov. V každom levely pritom budete mať len obmedzené množstvo strieľ, takže dôležitá bude presnosť a dobrý odhad. Čím viac balónov sa vám podarí zostreliť, tým vyššie skóre získate.

0,52 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Funny Bees
Cieľom hry Funny Bees je v každom kole dostať všetky včeličky z kvietkov do úľa. Pritom sa snažte pozbierať všetky nádoby s medom. V hre tak pôjde najmä o dobré mierenie, ale i správne načasovanie, kedže vo vyšších leveloch sa nachádzajú rozličné pohyblivé prekážky.

5,47 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Liquid Mesure 3
Prinášame vám tretie pokračovanie skvelej logickej hry Liquid Mesure, ktorej cieľom je naplniť prázdnu nádobu presným množstvom vody. Využiť pritom môžete potrubie, ktoré je možné rôzne spájať či ďalšie herné prvky. Podarí sa vám dokončiť všetkých 30 kôl?

8,29 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Pigs Can Fly
Dostaňte rúžové prasiatko k zázračnému elixíru a zdolajte tak všetky levely v logickej hre Pigs Can Fly. Medzi prasiatkom a elixírom sa bude nachádzať mnoho prekážok, ktoré je možné posunúť či odstrániť za pomoci farebných kurzorov. Predmetmi však budete hýbať simultánne, takže hra vyžaduje trochu cviku, kým prídete na ten správny spôsob.

1,28 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Hide Caesar
Hide Caesar je skvelá logická hra, v ktorej budete mať za úlohu ochrániť vzácne mince Caesara pred padajúcimi kameňmi. V každom kole pritom môžete k záchrane mincí využiť niekoľko rozličných herných prvkov, ktoré minciam vytvoria úkryt alebo s ich pomocou sa mince sami do úkrytu dostanú.

1,70 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Ank Coin
Ank Coin je retro skákačka, v ktorej bude vašou úlohou v každom kole dopraviť hlavného hrdinu k cieľovej vlajke. Pokiaľ chcete zároveň získať čo najviac bodov, musíte pozbierať všetky mince, ktoré sa v danom kole nachádzajú. Zároveň sa vám body počítajú i za čas, takže sa snažte byť čo najrýchlejší.

0,46 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Wooden Path
V hre Wooden Path na vás čaká množstvo rozmanitých levelov, v ktorých bude vašou úlohou opraviť most vedúci cez rieku. Prvky potrebné na jeho opravu budete mať k dispozícii, aby ste ich však mohli dostať na správne miesto, musíte pohybovať ostatnými blokmi, ktoré vám prekážajú v ceste.

6,92 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Piggy Wiggy Season
Pomôžte v hre Piggy Wiggy Season získať hladnému prasiatku všetky oriešky a postúpte tak do ďalšieho kola. K pohybu prasiatka môžete využiť elastické laná alebo pohyblivé plošiny. Dôležité je naplánovať to tak, aby sa prasiatko dostalo ku všetkým orieškom.

5,06 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Demolition City 2
V druhom pokračovaní logickej hry Demolition City bude opäť vašou úlohou zničiť čo najviac budov za pomoci riadenej detonáže. V každom kole budete mať len niekoľko kúskov dynamitu, ktorý je potreba rozmiestniť tak, aby sa budova zrútila pod vyznačenú oblasť.

3,10 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Pour the Fish Level Pack
V novom diely hry Pour the Fish budete mať opäť za úlohu dopraviť vodu k smädnej rybičke. Vytvorením cestičiek v zemi musíte vodu správne nasmerovať tak, aby sa dostala nielen k rybičke, ale i k prázdnym skleneným fľašiam. Dokážete zdolať všetky levely?

8,00 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Ricochet Kills 3 LP
Pokiaľ máte radi hru Ricochet Kills, prinášame vám ďalšie pokračovanie, v ktorom všetky kolá vytvorili samotný hráči. Cieľ hry je rovnaký, ako v predchádzaúcich častiach - postrieľať v každom kole všetky postavičky s obmedzeným počtom nábojov.

3,07 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Demolition City
V hre Demolition City bude vašou úlohou za pomoci dynamitu odpáliť v každom kole jednu stavbu. Dynamitu však budete mať len obmedzené množstvo, preto je dôležité dobre ho rozmiestniť. Navyše je pre splnenie kola nutné, aby sa budova zrútila pod stanovenú líniu.

1,91 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné