Najobľúbenejšie hry online zdarma

Hra - Ricochet Kills 3
Ricochet Kills 3 je logická strieľačka, ktorej cieľom je za pomoci pištoľe zlikvidovať všetky postavičky na hracej ploche. Kedže niektoré sa budú nachádzať na veľmi nedostupných miestach, musíte využiť fyzikálne zákony a guľky nasmerovať tak, aby sa odrážaním od stien dostali až k svojej obeti.

3,58 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Yummy Nuts
Yummy Nuts je pekne spracovaná logická hra v ktorej sa budete musieť dostať s jednou veveričkou k druhej a cestou pozbierať všetky Zlatka oriešky. Veverka visí na lanách a tak je potrebné ich správne a vo vhodnú chvíľu prerezať. Na splnenie úlohy a postupu do ďalšieho kola Vám budú pomáhať aj ďalšie herné prvky ako sú bubliny čo veveričku vynesú naopak smerom nahor.

4,58 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Soccer Balls
Pre všetkých milovníkov futbalu je tu bezchybná logická hra, ktorá zároveň preverí Vašu dobrú mušku. V každom leveli sa totiž budete musieť trafiť balónom do rozhodcu. Nebude to ale vôbec ľahké. Do cesty sa vám totiž postaví množstvo prekážok, ktoré bude nutné správnymi odrazy prekonať. Budú Vaše strely dosť presné a premyslené?

2,11 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Unfreeze Me
Cieľom tejto hry je oslobodiť vždy všetky vtáčiky zamrznuté v ľade. Ľad rozmrazíte prúdom vody, ktorý na správne miesto dostanete za pomoci vhodne použitých herných prvkov. V každom kole je potom tiež dobré pri oslobodzovaní vodou naplniť čo najviac džbánov, čo na hernej ploche nájdete.

3,31 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Dynamite Train
Staňte sa na chvíľu teroristom a skúste sabotovať prejazd vlaku cez most. Na začiatku si musíte veľmi dobre rozmyslieť, kam umiestniť nálože dynamitu (máte ich totiž dosť obmedzené množstvo) tak, aby spôsobili čo najväčšie škody a most is idúcim vlakom skončil v priepasti.

2,88 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Home Sheep Home 2: Lost Underground
Je tu ďalší diel obľúbenej série logických hier založených na spolupráci - Home Sheep Home. Tentoraz sa s polu s ovečkami ocitnete v podzemí, z ktorého ich musíte v poriadku dostať von. Každá ovečka je iná a jedine ich vzájomnou spoluprácou sa Vám to určite podarí.

11,82 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Dibbles 3
Je tu už tretie pokračovanie výbornej hry Dibbles, ktoré sa odohráva na púšti medzi pyramídami. Opäť bude hlavným cieľom dopraviť do cieľa mravčieho kráľa a čo najviac obyčajných mravcov, aj keď niektoré bude potrebné pre postup ostatných obetovať.

4,30 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Dibbles 2
Dopravte do cieľa mravčieho kráľa a čo najviac mravcov v druhom pokračovaní logické hry Dibbles. Tentoraz sa s mravce ocitnete v zimnej krajine, kde bude potrebné okrem vhodného užívanie najrôznejších funkcií občas nejakého toho mravčeka obetovať pre úspech celej kolónie a ochranu kráľa.

4,57 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Dibbles
Dopravte v tejto podarené logickej hre do cieľa čo najviac mravcov. Najdôležitejšie pritom je, aby sa nič nestalo mravenčímu kráľovi. Určite sa Vám to podarí, keď v správnu chvíľu použijete správne herné prvky ako je stavanie mostov, zmena smeru pohybu mravcov a ďalšie.

2,43 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Roly-Poly: Bloody Monsters Pack
Zničte všetky príšerky v tejto krvavej logickej hre. Strieľajte z kanónu buď priamo na obludu, alebo je zabite za využitie vecí na hernej ploche. Za svoj výkon vždy dostanete body a tie sa Vám budú po každom úspešnom levelu sčítať. Klasicky dostanete tým viac bodov, čím menej striel použijete.

4,82 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - The Illusionists Dream
The Illusionists Dream je logická hra, ktorá má v sebe tentoraz prvky skákačky. Hlavný hrdina je kúzelník, ktorý sa vie meniť vo zvieratá ktorá stretne. V každom leveli musí nájsť kľúč a vojsť pomocou neho do dverí vedúcich k ďalšej úrovni. Používajte vhodné zvieracie podoby a dojdite až na koniec.

3,38 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Vehicles 2
Je tu pokračovanie obľúbenej hry s autíčkami. Opäť budete musieť dopraviť autíčka na správne miesta a zlá čierna auta úplne zhodiť z hracej plochy. Auto sa rozbehne a potom aj zastaví vždy keď na neho kliknete. Postupom pribúdajúcich levelov budú aj prekážky komplikovanejšie a nástrahy nebezpečnejšie. Tak čo, zvládnete to?

4,70 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Fishdom H2O - Hidden Odyssey
Najdete co Nejvíce zadaných předmětů ukrytých mezi nejrůznějšími věcmi na dně oceánu. Vaše snaha bude oceněna penez, které pak muzete použít na Zařízení vlastnila akvária.

4,26 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Wake Up the Box
Zobuďte spiace kabici! To sa Vám podarí, keď do nej naozaj poriadne vrazím alebo ju zhodíte z jej pohodlného miestečka. Využite k tomu veci čo dostanete k dispozícii, vhodne je rozmiestnite na drevené predmety a uveďte tak správne do pohybu najrôznejšie dômyselná zariadenia.

0,84 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Halma
Halma je jedna z najpopulárnejších hier, ktoré nájdete aj v doskové podobe. Teraz si ju môžete zahrať, navyše s veľmi peknou grafikou, priamo na svojom počítači. Na začiatku si zvolíte, koľko chcete súperov a Vašim cieľom bude ako prvý presunúť všetky svoje guličky do protiľahlého cípe herného poľa. V každom ťahu môžete skočiť raz guľôčkou o jedno políčko, alebo o viac, ak budete preskakovať iné…

0,23 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné