Oddychové hry online zadarmo

Hra - Ratmaze
V oddychovke Ratmaze sa s myškou ocitnete uprostred velkého bludiska. Vašou úlohou bude v bludiskú nájsť a zjesť všetku potravu. K tomu máte len obmedzený časový limit, ktorý však môžete navyšovať zbieraním príslušných bonusov.

2,06 MB | Oddychové hry

Spustit Podobné
Hra - Shave Time
Shave Time je zábavná oddychovka, v ktorej bude vašou úlohou holiť ľudí presne podľa ich predstáv. Najskôr musíte naniesť penu na holenie a následne sa pustiť do samotnej úpravy vlasov a brady. Nakoniec ešte zotrite zvyšky peny a nechajte si od zákazníkov ohodnotiť svoju prácu.

1,29 MB | Oddychové hry

Spustit Podobné
Hra - Sewer Escape 2
Sewer Escape 2 je príjemá oddychovka, v ktorej bude vašou úlohou dostať malé strašidlo čo najvyššie. Na začiatku strašidlo vystrelí obrovský kanón a následne ho už musíte vy za pomoci myši posívať stále vyššie a vyššie. Snažte sa pritom pozbierať čo najviac mincí.

5,10 MB | Oddychové hry

Spustit Podobné
Hra - Jump in the Dark
Jump in the Dark je oddychová hra, v ktorej bude vašou úlohou vyskákať s malým stvorením čo najvyššie. Pohybovať sa pritom budete po plošinách, ktoré sa však pod vami môžu prepadnúť, takže musíte byť opatrný. Využiť môžete i rozličné bonusy, ako rakety či teleporty, koré vás vynesú o riadny kus vyššie.

5,59 MB | Oddychové hry

Spustit Podobné
Hra - Leaf Blower Madness
Cieľom hry Leaf Blower Madness je odstrániť všetko lístie z chodníkov a ciest a dostať ho na trávu. Využívať k tomu budete silný fúkač, ktorý si s lístim hravo poradí. Napriek tomu si musíte dávať pozor na rôzne prekážky, ktoré vám stoja v ceste.

1,73 MB | Oddychové hry

Spustit Podobné
Hra - Mine It
Mine It je logická hra spracovaná v štýle Minecraft, v ktorej bude vašou úlohou v každom kole prepraviť do cieľa čo najväčšie množstvo surovín. Suroviny môžete prepravovať za pomoci vhodného otáčanie hracej plochy. Naviac sa snažte po ceste pozbierať všetky bonusové body.

10,81 MB | Oddychové hry

Spustit Podobné
Hra - Barn Yarn
V oddychovej hre s názvom Barn Yarn budete pomáhať hlavným hrdinom opraviť ich príbytok skôr, než príde mrazivá zima. Aby ste mali dostatok peňazí na nákup vybavenia, je potreba predať nepotrebné haraburdy. Najskôr ich však musíte v preplnených miestnostiach nájsť.

12,84 MB | Oddychové hry

Spustit Podobné
Hra - Mighty Spidy
Pomôžte pavúkovi v super oddychovke Mighty Spidy nájsť a zjesť všetky muchy. Pamätajte, že na každé kolo máte len obmedzený čas, takže sa budete musieť s pavúkom pohybovať dostatočne rýchlo, aby ste to stihli.

3,35 MB | Oddychové hry

Spustit Podobné
Hra - Monty's Moon
Cieľom hry Monty´s Moon je dostať opicu na mesiac. Spočiatku budete k letu využívať len katapult, avšak postupne si môžete dokupovať i krídla, motor, lepší katapult a mnoho ďalších vylepšení. Upgrady je možné kupovať za banány, ktoré počas každého letu pozbierate.

2,76 MB | Oddychové hry

Spustit Podobné
Hra - Farflung
Farflung je zaujímavá oddychovka, v ktorej musíte za pomoci šedej loptičky zostreliť všetky bodky. V hre si pritom môžete zvoliť jeden z troch herných módov, pričom v každom z nich budete mať inú úlohu, ktorú je potreba splniť.

2,84 MB | Oddychové hry

Spustit Podobné
Hra - Ject
Ject je skvelá oddychovka, v ktorej jediným vaším cieľom v každom kole bude streliť malú loptičku do vyznačeného kruhu. Pri nastavovaní sily a smeru letu však musíte počítať s gravitáciou, ktorá ovplyvňuje let loptičky. Taktiež sa musíte vyhýbať rôznym prekážkam, ktoré na vás vo vyšších leveloch čakajú.

3,48 MB | Oddychové hry

Spustit Podobné
Hra - Catch Watermelon
Pokúste sa v hre Catch Watermelon za pomoci rôznych postavičiek dopraviť melón čo najďalej a zúčastnite sa tak boja o najlepšie skóre. Pri každom hode melónom je potreba zvoliť správnu silu a smer hodu tak, aby ho ďalšia postavička chytila. Pokiaľ melón hodíte na zem, hra končí.

0,79 MB | Oddychové hry

Spustit Podobné
Hra - A Little Shark
A Little Shark je zábavná oddychovka, v ktorej sa ako žralok ocitnete uprostred oceánu. Vašou jedinou úlohou bude pojedať ostatné ryby. Pritom si však musíte dávať pozor, aby vás tieto ryby nezranili a vy ste tak mohli postúpiť do ďalšieho kola.

0,67 MB | Oddychové hry

Spustit Podobné
Hra - Steam Rocket
Doleťte s malou raketou čo najďalej a získajte tak čo najlepšie skóre v oddychovej hre Steam Rocket. S raketkou sa musíte vyhýbať všetkým prekážkam a zároveň zbierať kvapky vody, ktoré vám doplnia palivo. Zbieranie hviezdičiek vám zas pridá body navyše.

0,87 MB | Oddychové hry

Spustit Podobné
Hra - Haste Makes Waste
Haste Makes Waste je vynikajúca oddychová hra, v ktorej bude vašou úlohou dopraviť korytnačku na narodeninovú party. Kedže dôjsť po svojich by vám trvalo večnosť, musíte využiť katapult a mnoho ďalších vylepšení, ktoré vás rýchlo prepravia na veľkú vzdialenosť.

6,22 MB | Oddychové hry

Spustit Podobné