Pexeso online zadarmo

Hra - Match Burger
Dokážete v časovom limite vytvoriť celý chutný hamburger? Jednotlivé ingrediencie ako je vajíčko, syr, paradajka a mäso musíte hľadať ako klasické pexeso v hernom poli otočených kartičiek. Tie budete vždy po dvoch otáčať a snažiť sa nájsť totožné dvojke obrázkov.

0,75 MB | Pexeso

Spustit Podobné
Hra - Mini-Match Toasted Cheese
Naplňte toast dostatočným množstvom kúskov syra v naozaj netradičnom pexese. Každý kúsok syra dostanete za nájdenú dvojicu rovnakých symbolov. Počíta sa Vám čas, za aký naplníte celý toast a ak to nezvládnete v maximálnom limite, potom ste prehrali. Ale to Vám určite hroziť nebude ;)

0,54 MB | Pexeso

Spustit Podobné
Hra - Spider Man 3 Memory
Máte dobrú pamäť, alebo by ste si ju naopak chceli precvičiť? Výborne Vám k tomu poslúži zábavné pexeso s hlavnými hrdinami a obrázky z filmu Spider Man 3. Otáčajte kartičky, hľadajte dvojice a skúste všetky nájsť skôr ako Vám vyprší časový limit.

0,61 MB | Pexeso

Spustit Podobné
Hra - Garfield Memory
Vyskúšajte svoju pamäť a postreh s obľúbeným kocouřím jedlík Garfieldom. V tomto pexese je vo všetkých troch náročnosť síce rovnaký počet kartičiek, medzi ktorými musíte hľadať dvojice, ale znižuje sa časový limit, v ktorom musíte všetky dvojice nájsť.

0,59 MB | Pexeso

Spustit Podobné
Hra - Zvieracie pexeso
Ako dobrá je Vaša pamäť? Skúste si to vo veľmi podarenom pexeso, kde budete hľadať dvojice roztomilých zvieratiek. V každom ťahu otočíte dve kartičky a skúsite si ich obsah zapamätať, aby ste nabudúce otočili dvojicu. Problém je ale tentoraz v tom, že na otáčanie máte len obmedzený počet pokusov.

0,47 MB | Pexeso

Spustit Podobné
Hra - Pokemon pexeso
Všetci určite poznáte roztomilé príšerky z obľúbeného seriálu Pokemon. V tejto hre na princípe pexesa budete hľadať vždy dve kartičky s rovnakým Pokémonom. Kartičiek je celkom dosť a tak sa nemusíte báť, že by ste mali zlú pamäť, keď hneď všetky nenájdete. Hlavné je stihnúť to v časovom limite;)

0,05 MB | Pexeso

Spustit Podobné
Hra - Winx pexeso
Víly z Winx Clubu sú tu. Ale všetky sa schovali. Dokážete nájsť vždy dvojice rovnakých obrázkov? Ako v klasickom pexese môžete myšou v každom ťahu otočiť vždy dve kartičky. Ako rýchlo si zapamätáte umiestnenie každej z víl a nájdete všetky dvojice?

1,11 MB | Pexeso

Spustit Podobné
Hra - Pú pexeso
Nielen najmenší milovníkov medvedíka Pú bude určite baviť toto veľmi vydarené pexeso. Odkrývajte obrázky tohto malého nenásytných a jeho kamarátov a hľadajte rovnaké dvojice. Keď sa Vám to podarí, obrázky zmizne a odkryje sa kúsok veľké fotky. Už ste zvedaví, čo sa za políčkami skrýva?

0,19 MB | Pexeso

Spustit Podobné
Hra - Monster High Memory
Precvičte si svoju pamäť s obľúbenými hrdinami seriálu Monster High. Vyberte si, na akú z troch náročnosťou si trúfate a vrhnite sa do super pexesa. Určite Vás poteší krásna grafika aj štýlová hudba :)

2,71 MB | Pexeso

Spustit Podobné