Postrehové hry online zadarmo

Hra - Hardest Game
Hardest Game je postrehová hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať guličku do cieľa. Aby sa vám však cieľ otvoril, musíte najskôr zničiť všetky štvorčeky. Pohyb guličky sa dá ovplyvniť len minimálne, takže sa snažte využívať odrazov.

0,08 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Hole in One
Hole in One je postrehová hra, ktoré preverí vašu presnosť a dobrý odhad. Vašou úlohou bude trafiť loptičku do koša na jeden pokus. V niektorých prípadoch budete musieť loptičku odraziť od steny, aby bolo možné kôs zasiahnúť.

0,89 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Rabbit Planet Escape
Rabbit Planet Escape je postrehová hra, v ktorej musíte prebehnúť s králikom cez levely plné najrôznejších prekážok a nástrah. Aby ste mohli postúpiť do ďalšieho kola, musíte vždy oslobodiť určitý počet väzňov v klietkach. Nezabudnite po ceste zbierať mrkvy.

4,85 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Pumpkin Man
Pumpkin Man je postrehová hra, v ktorej musíte s postavičkou v tvare tekvice uprchnúť pred nebezpečnými duchmi. Zároveň sa snažte vyzbierať všetky biele bodky, ktoré vám umožnia postúpiť do ďalšieho kola. Po požití oranžovej bodky môžete na duchov zaútočiť a na čas ich zneškodniť.

0,22 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Crush the Tower
Crush the Tower je akčná postrehová hra, v ktorej budete mať za úlohu zlikvidovať vysokú vežu. Vežu môžete ničiť z dvoch strán, pričom sa musíte vyhýbať rozličným prekážkam a nepriateľom. Za mince, ktoré v priebehu hry nazbierate si môžete dokupovať užitočné vylepšenia.

4,24 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Tappy Stars
Tappy Stars je logická postrehová hra, v ktorej budete mať za úlohu odstrániť z hracej plochy všetky hviezdičky v čo najkratšom čase. Hviezdičky však musíte odoberať postupne a to buď podľa čísel alebo písmen. Aby ste získali maximum bodov, musíte stihnúť splniť úlohu skôr, než vybuchne prvá bomba.

2,79 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Sandwich Fever
V postrehovej hre Sandwich Fever budete mať za úlohou rozseknúť všetky suroviny potrebné na výrobu sandwichu, ktoré sa objavia na hracej ploche. Dávajte si pritom pozor na výbušniny, ktoré nesmiete preseknúť, inak stratíte život.

3,87 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Rainbow Hamster
Rainbow Hamster je postrehová hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať v každom kole škrečka nad stanovenú líniu. K pohybu budete využívať trampolíny, ktoré si môžete sami vytvárať. Nezabudnite po ceste pozbierať čo najviac mincí.

6,79 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Angry King
Angry King je postrehová hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať kráľa v každom kole čo najďalej. Pohybovať sa budete po otáčajúcich kolesách. Dôležité bude každý skok medzi kolesami dobre naplánovať, aby ste nespadli mimo hraciu plochu.

1,86 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - When Pigs Flee
V postrehovej hre When Pigs Flee sa vydáte s prasiatkom na dlhú cestu plnú najrôznejších prekážok a nebezpečných protivníkov. Pokúste sa dobehnúť čo najďalej a zbierajte pritom bonusy, hviezdičky a zlaté mince, ktoré vám umožnia nakúpiť rozličné vylepšenia.

4,44 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Thre World 's Hardest Game 3
Thre World's Hardest Game 3 je postrehová hra, v ktorej budete mať v každom kole za úlohu dostať červený štvorček do cieľa. Pritom sa snažte pozbierať všetky žlté guličky a vyhnite sa pohyblivým prekážkam.

4,18 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Totem Balls 2
V zábavnej hre Totem Balls budete mať v každom kole za úlohu zostreliť všetky červené guličky. Pomáhať vám pritom budú rozličné bonusy, ktoré v priebehu hry môžete získať.

8,93 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - 99 problems
99 problems je zaujímavá postrehová hra, v ktorej budete mať za úlohu zdolať 99 úloh. V každej z nich sa budete musieť s farebným štvorčekom vyhýbať rozličným prekážkam, pričom úroveň obtiažnosti sa rýchlo stupňuje.

1,16 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Maze Evolution 3
Maze Evolution 3 je ďalší diel postrehovej hry, v ktorej budete mať za úlohu prejsť v každom kole cez bludisko a dostať sa až k nápisu Finish. Po ceste sa nesmiete dotknúť stien, ani ďalších pohyblivých herných prvkov. Snažte sa každé kolo absolvovať v čo najkratšom čase.

2,37 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Maze Evolution 2
Maze Evolution 2 je postrehová hra, v ktorej bude vašou úlohou prejsť v každom kole za čo najkratší čas cez bludisko. Pritom si musíte dávať pozor, aby ste sa nedotkli stien a ďalších pohyblivých herných prvkov. Obtiažnosť sa neustále stupňuje, takže nudiť sa určite nebudete.

2,42 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné