Postrehové hry online zadarmo

Hra - Ninja Glove
Ninja Glove je postrehová hra, v ktorej na vás čaká 21 úloh. Na každú z nich máte len niekoľko sekúnd, takže musíte byť dostatočne rýchly a šikovný. Pokiaľ tri úlohy nesplníte, hra končí a vy budete musieť začať odznovu.

1,81 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Lumen Maze
Lumen Maze je postrehová hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať svetelný bod skrz rozličné bludiská bez toho, aby ste sa dotkli stien. Úroveň obtiažnosti jednotlivých kôl sa bude rýchlo stupňovať a vy si tak budete musieť poradiť s rozličnými pohyblivými prvkami.

0,64 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Lucky Duckies
V postrehovej hre Lucky Duckies budete mať za úlohu dostať kačku a malé kačiatká na druhú stranu mnohoprúdovej cesty. Vyhnúť sa všetkým autám nebude vôbec jednoduché a bude to vyžadovať nielen dobrý postreh, ale i správne načasovanie.

1,26 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Cursor Chaos
Cursor Chaos je postrehová hra zložená zo série minihier, v ktorých budete plniť rozličné úlohy. Dôležitá bude predovšetkým rýchlosť, dobrý postreh a taktiež trocha logického myslenia. Dokážete úspešne absolvovať všetky úlohy.

0,87 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Cafe Sliding Plates
Cafe Sliding Plates je postrehová hra, v ktorej sa stanete čašníkom v pomerne veľkej kaviarni. Vašou úlohou bude obsluhovať prichádzajúcich ľudí na základe toho, čo si objednali. Pokiaľ niekoho nestihnete obslúžiť, vašej kaviarni sa zníži reputácia.

5,58 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Skeleton Park
Skeleton Park je zábavná postrehová hra, v ktorej bude vašou úlohou v každom kole pozbierať všetky kosti, ktoré sa na hracej ploche nachádzajú. Súčastne však budete musieť utekať pred tromi psami, ktoré sú ochotné si svoje kosti za každú cenu brániť. Dokážete im utiecť?

0,25 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Pigsy Dream
Pigsy Dream je pekne spracovaná postrehová hra, v ktorej sa s lietajúcim prasiatkom vydáte na dlhú cestu. Zbierajte po ceste mince a vyhýbajte sa všetkým vtákom, ktoré by vás mohli ľahko zraniť. Ako ďaleko dokážete doletieť?

1,51 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - One Water
One Water je postrehová hra, v ktorej bude vašou úlohou získať za pomoci výkonných čerpadiel dostatok vody pre obyvateľov Afriky. Čerpadlá budú poháňať dobrovolníci, o ktorých sa však musíte neustále starať, aby boli spokojní.

0,39 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Icarus
Icarus je postrehová hra, v ktorej bude vašou úlohou pomôcť hrdinovi s krídlami vyletieť čo najvyššie k slnku. Problém je v tom, že slnko postupne rozpúšťa vosk, z ktorého sú zložene vaše krídla. Vy preto musíte lietať pod mrakmi, ktoré vám poskytnú tieň a tým i bezpečie.

0,45 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Danger Donuts
V postrehovej hre Danger Donuts bude vašou úlohou plniť rozličné úlohy, v ktorých budete musieť pojedať donuty. Na každú úlohu máte obmedzený časový limit, takže musíte byť dostatočne rýchly.

1,79 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Neon Ball Maze
Neon Ball Maze je postrehová hra, v ktorej bude vašou úlohou dostať guličku skrz bludisko, bez toho aby ste sa dotkli stien. Vo vyšších leveloch sa začnú objavovať i rozličné pohyblivé prvky, takže zdolať jednotlivé kolá nie je vôbec jednoduché.

0,74 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Fisherman Fun
Fisherman Fun je postrehová hra, v ktorej bude vašou úlohou pochytať čo najviac rýb. Využívať k tomu budete rybársku loď s hákom, ktorý musíte vystreliť správnym smerom a rybu naň chytíte. Čím väčší úlovok, tým viac bodov.

0,49 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Railway Man
V postrehovej hre Railway Man budete riadiť dopravu vlakov. V každom kole bude vašou úlohou zabezpečiť, aby sa vlaky nezrazili a bezpečne sa dostali na koniec svojej cesty. K tomu je potreba vhodne ovládať semafory a všetko dobre naplánovať.

2,81 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Traffic Frenzy Rome
Traffic Frenzy Rome je postrehová hra, v ktorej budete riadiť dopravu v Ríme. Vašou úlohou bude meniť farby na semaforoch a tým určovať, ktoré autá pôjdu a ktoré budú stáť. Majte pritom na pamäti, že nie je dobré nechať žiadne autá dlho čakať.

3,90 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Spikes a Love Story Too
Spikes a Love Story Too je postrehová hra, v ktorej budete ovládať obriu drtičku. Vašou úlohou bude zabrániť všetkým postavičkám, aby prešli popod drtičku na druhú stranu. Postavičky budú skákať a rôzne sa pohybovať, takže zasiahnuť ich nebude jednoduché.

8,84 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné