Postrehové hry online zadarmo

Hra - Rescuenator
Rescuenator je zaujímavá postrehová hra, v ktorej budete mať v každom kole za úlohu zachrániť všetkých ľudí a to tak, že ich dostanete do sanitky alebo helikoptéry. Aby ste to dokázali, musíte vhodne presúvať výťahy, dvere a ďalšie herné prvky.

4,39 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Catchy Orbit
Catchy Orbit je postrehová hra, v ktorej budete mať za úlohu získať nové planétky pre vašu mladú slnečnú sústavu. Na začiatku každého kola bude okolo slnka obiehať len jedna planétka, ktorú je potreba vystreliť do priestoru tak, aby k sebe pripojila čo najviac nových planét.

4,99 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Fruit Snake
V postrehovej hre Fruit Snake budete ovládať malého hada, s ktorým musíte vyzbierať čo najviac ovocia a mincí a získať tak vysoké skóre. Vyhnite sa pritom všetkým prekážkam i pohyblivým nepriateľom.

2,57 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Rocket Squirrel
Rocket Squirrel je logická hra, v ktorej musíte pomôcť veveričke pozbierať všetky oriešky, zlaté hviezdy a následne sa tak dostať do cieľa. Veverička sa však pohybuje na letiacej rakete, ktorej smer je možné meniť len prichytením sa na pevné body za pomoci lana.

7,16 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Taberinos
Cieľom logickej hry Taberinos je zničiť všetky priamky, ktoré sa nachádzajú na hracej ploche. Priamky zničíte pomocou loptičky, ktorú stačí len správne nasmerovať a vystreliť. Čím menej ťahov k odstráneniu priamok použijete, tým vyššie skóre získate.

0,44 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Disspearing Path
V logickej hre Disspearing Path budete mať za úlohu dopraviť loptu k červenej vlajke a popritom pozbierať všetky hviezdičky. Za pomoci myši môžete pre loptu vytvárať cestu, ktorá však postupne mizne. Dôležité je tak najmä dobré načasovanie.

5,86 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Samurai Fruits
Samurai Fruits je super postrehová hra známa predovšetkým z prostredia smartphonov, v ktorej bude vašou úlohou včas presekávať ovocie poletujúce vo vzduchu. V hre máte 5 životov, pričom život stratíte, pokiaľ nestihnete ovocie rozseknúť.

6,64 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Man in Gap
Man in Gap je zábavná postrehová hra, v ktorej bude vašou úlohou ukrývať sa s hlavným hrdinom do medzier na hlavnej ploche tak, aby vás padajúci strop nerozmáčkol. Čím dlhšie sa vám podarí ostať nažive, tým viac bodov získate.

0,83 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Big Teeth
V hre Big Teeth bude vaším cieľom pozbierať počas jednej hry čo najviac perál, aby ste tak získali čo najlepšie skóre. Pri zbieraní sa však musíte vyhýbať nebezpečnej rybe, ktorá vás za žiadnu cenu nesmie chytiť, ina hra končí a vy budete musieť začať odznova.

0,42 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Dung
Zahrajte si zábavnú oddychovku Dung a pomôžte malej muche získať čo najviac potravy. Pritom si však musíte dávať pozor na ostatný nebezpečný hmyz, ktorému je možné vyhnúť sa len rýchlymi pohybmi a obratnými manévrami. V hre môžete navyše zbierať i množstvo užitočných bonusov.

0,93 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Multitask 2
Zahrajte si druhé pokračovanie postrehovej hry Multitask 2, v ktorej na vás čakajú nové úlohy. Spočiatku sa vám hra bude zdať možno jednoduchá, kedže za úlohu budete mať len udržať loptičku na pohyblivej plošine. Postupne však začnú pribúdať ďalšie úlohy a vy tak musíte sústrediť vašu pozornosť na viac vecí naraz.

4,47 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Multitask
Multitask je super postrehová hra, v ktorej budete mať za úlohu plniť niekoľko jednoduchých úloh a tak získať čo najviac bodov. Problém je v tom, že úlohy musíte plniť súčasne, pričom ďalšie vám budú každú chvíľu pribúdať. Koľko bodov dokážete získať?

3,14 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Zachraň Šneka
Skvelá logická hra, ktorá Vás určite nadchne. V každej úrovni, a tých je 24 a sú roztriedené do troch obtiažností, musíte zachrániť slimáka. Na slimáka môžu padať kamene alebo ho spáli slnko. Preto musíte vymyslieť, ako poskladať jednotlivé objekty, aby ho ochránili.

| Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Dragon FunFlap
Zahrajte si postrehovú hru Dragon FunFlap a pokúste sa nahrať čo najvyššie skóre. V hre budete ovládať malého draka, ktorý letí po trase plnej prekážok. Aby ste sa im všetkým vyhli, je potreba jeho let neustále vyvažovať, aby neletel príliš nízko či príliš vysoko.

4,30 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Bee Dodger
Bee Dodger je jednoduchá postrehová hra, ktorej cieľom je doletieť s malou včielkou čo najďalej. Počas letu sa musíte vyhýbať ostatným včelám a zároveň zbierať mince, ktoré vám pridajú body a červené krížky, ktoré vám doplnia životy.

1,75 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné