Postrehové hry online zadarmo

Hra - Fip!
V logickej hre Fip! bude vašou úlohou odstrániť z hracej plochy čo najviac smajlíkov. Smajlíky rovnakej farby môžete spájať do reťaze, pokiaľ spolu susedia a oni následne zmiznú. Času však máte málo, kedže na ploche budú pribudáť neustále nové postavičky.

1,20 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Bomb Town
Bomb Town je akčná logická hra, v ktorej bude vašou úlohou vybombardovať všetky mestečká. Úloha to bude skutočne náročná, kedže v každom kole máte len jednu bombu a musíte nájsť tak to správne miesto, kde je upustiť a napáchať tak dostatočnú škodu.

0,70 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Galaxy Gems
Nazbierajte dostatok paliva, aby v každom kole povedne hry Galaxy Gems mohla odletieť Vaša raketa do vesmíru. Palivo dostanete vždy, keď sa Vám podarí spojiť aspoň tri kocky rovnakej farby. Čas máte neobmedzený, takže Vás čaká príjemná zábava bez zbytočného náhlenia :)

0,78 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Poclick
Poclick je naozaj rýchla logická hra, ktorá preverí Váš postreh. Musíte totiž odstraňovať farebné kocky, ktoré budú neustále pribúdať. Ostraníte je tak, že kliknete na skupinu minimálne dvoch rovnako farebných kociek. Dôležitým je naplánovať si ťah tak, aby vrchná poschodia správne padala a vytvárala rovnako farebné skupiny, inak sa môže stať, že sa kocky naskladajú tak, že nikde nebudú dvojice a…

0,76 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - North Pole Slide
Iste poznáte hry s vytváraním trojíc rovnakých symbolov. V tejto hre s vianočnou tematikou to nebude inak. Na rozdiel od ostatných ale budete mať možnosť "len" posúvať celými riadky tak, aby ste trojicu vytvorili. Koľko bodov dokážete v obmedzenom časovom limite nahrať?

2,82 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Monster Castle
Monster Castle je bezchybná spojovací ostřehová hra, ktorá preverí rýchlosť Vášho uvažovania. V každom kole máte totiž zadané množstvo farebných guličiek, ktoré musíte odstranitl. To sa Vám podarí, ak ťahom myškou spojíte 3 a viac guličiek rovnakej farby. Pozor na časový limit a peknú zábavu!

| Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Pixel Bomb 2
Je tu druhý diel super hry Pixel Bomb, v ktorom sa môžete tešiť na vychytanejšie grafiku a nové úlohy. Cieľom hry je prejsť čo najrýchlejšie všetkými levelmi av každom vymazať všetky hviezdičky. Dajte si ale pozor na body s červeným krížikom, pretože keď do nich narazíte, citeľne Vás spomalí.

2,50 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Factory Balls 3
Je tu pokračovanie zaujímavé logické hry Factory Balls v ktorej bude vašou úlohou opäť presne podľa zadania farbiť balóniky. Aby sa Vám to podarilo musíte v správnom poradí používať farby aj ochranné pásky a ďalšie pomôcky.

0,41 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Star Truck
Vydajte sa do vesmíru a osloboďte všetky hviezdy. Hviezdu uvoľníte tak, že preletom Vašej vesmírnej lodi prerušíte všetky spojenia s ostatnými hviezdami. Musíte byť ale naozaj rýchli, pretože spojenie znovu narastajú a pripojené hviezdy narastajú.

0,28 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Pixel Bomb
Pixel Bomb je výborná hra, ktorá preverí vašu rýchlosť i postreh. Úlohou je čo najrýchlejšie "vymazať" všetky hviezdičky z herného. Hviezdička zmizne vo chvíli keď sa jej dotknete kurzorom myši.

0,10 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Factory Balls 2
Vitajte v továrni na farebné balóniky. Staňte sa ich úspešným výrobcom a navrhnite postup farbenie tak, aby balóniky zodpovedali zadaniu. Vždy si musíte vopred dobre rozmyslieť postup ktorú farbu a aký ochranný prvok kedy použiť. Počiatočné levely sú celkom jednoduché, ale neskôr sa už určite budete musieť poriadne zamyslieť.

0,33 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - StickyLinky
V netradičný spojovacie hre StickyLinky budete musieť hľadať a označovať skupiny vždy minimálne troch rovnako farebných prvkov. Keď sa Vám to podarí, stane sa z prvkov roztomilý tvor. Až budete mať dostatok stvorení, postúpite do ďalšieho levelu.

2,18 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Gluey 2
Glue 2 je netradičné logická hra s moc peknou grafikou, kde bude vašou úlohou udržať sklenené nádoby čo nejprázdnější. Klikaním na farebné škvrny sa ich budete zbavovať a získavať tak body. Zároveň budú ale ďalšie pritekať, takže buďte rýchli a pozorní, pretože až sa nádoba naplní, hra pre vás skončí.

1,18 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Skullette Matching
Skullette Matching je podarená hra typu Bejeweled, kedy máte za úlohu spájať vždy aspoň tri guľôčky rovnakej farby. Keď sa Vám to podarí guličky zmizne a Vy dostanete cenné body. Dokážete nahrať dosť bodov a dostať sa do ďalšieho levelu skôr, než vyprší časový limit?

1,47 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Monkey Trouble 2
Táto logická hra preveria aj váš postreh. Podobne ako v toľkých obľúbených hrách budete mať za úlohu spojiť tri a viac "guličky" rovnakej farby. Tentoraz toho ale docielite tak, že posuniete ľubovoľne ďaleko celý stĺpec alebo riadok. Keď sa Vám podarí vytvoriť trojicu na každom z políčok (zozlatne) postúpite do ďalšieho levelu.

0,83 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné