Postrehové hry online zadarmo

Hra - Ornament Key
Dostaňte sa do egyptskej hrobky. Aby sa Vám to podarilo, musíte zostaviť správne sériu špeciálnych kľúčov k jej bránam. Dosaďte všetky prvky na ich miesta a až bude kľúč kompletný, brána sa Vám otvorí a Vy postúpite do ďalšieho levelu.

3,28 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Crazy Bomb
Crazy Bomb je klasický zástupca hier Bejeweled. Aj tu ide o to spojiť vždy minimálne tri rovnaké symboly do stĺpca alebo radu. Docielite toho tak, že vzájomne vymeníte polohu dvoma susednom symbolom. Buďte čo najrýchlejší a skúste nahrať čo najviac bodov, ako v každom kole vyprší časový limit.

1,27 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Doba ledová rozdíly 2
Nielen pre všetkých milovníkov animované komédie Doba ľadová je tu výborná hra, v ktorej budete hľadať rozdiely medzi dvoma takmer rovnakými obrázkami. V každom kole sa môžete tešiť na iný obrázok hlavných hrdinov tohto obľúbeného filmu. Ako rýchlo objavíte všetky rozdiely?

0,95 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Level Editor 2
Skúste si navrhnúť vlastný skákačku. Aby hlavný hrdina mohol prejsť záludným terénom musíte mu cestu sprístupniť doplňovaním najrôznejších prvkov, ktorými vyplníte medzery v ceste alebo ho niekam presuniete. Dôležité je správne načasovanie, pretože keď sa niečo nepodarí panáčik veľmi ľahko na svojej ceste umrie.

0,27 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Surroubble
V hre Surroubble bude Vašou úlohou zbaviť sa všetkých farebných guličiek v hernom poli. Dosiahnete toho tak, že vystrelením guličky vytvoríte skupinu troch a viac guličiek rovnakej farby. Cieľom hry je okrem rýchleho odstránenia všetkých guličiek aj nazbierať čo najviac bodov, tak strieľajte s rozvahou.

1,26 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Titanic
Titanic je hra inšpirovaná známym filmom o katastrofe potopenej lodi. Na jednej takej sa ocitnete aj Vy. Vašim cieľom bude dostať sa z podpalubia až hore a zachrániť sa pred stúpajúcou vodou. Problém je, že aj tu funguje nemilosrdný trh a keď cestou nenazbierate dosť peňazí na podplácanie námorníkov, nepustí Vás na palubu.

1,77 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Tibet Quest
Táto postrehová hra typu Bejeweled má zaujímavý príbeh aj spracovanie. Budete spájať vždy trojice rovnakých symbolov, ale tentoraz nie len kvôli bodom. Vašim hlavným úlohou bude urobiť cestu pre panáčika, ktorý sa bude musieť dostať do ďalšieho kola. Cestou budete zbierať cenné veci a bonusy.

4,93 MB | Oddychové hry

Spustit Podobné
Hra - Sobics Puzzle
V hre Sobics Puzzle budete mať za úlohu hľadať skupiny dvoch a viac kociek rovnakej farby a odstraňovať ich. Cieľom hry je odstrániť pokiaľ možno všetky kocky. Musíte ale aj dosť premýšľať a plánovať, aby Vám niektoré kocky nezostali len raz od jednej farby, alebo neboli príliš ďaleko od seba.

0,53 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Naughty Bunny
Potrápia svoje mozgové závity v docela náročné postrehovej hre Naughty Bunny. Aby ste postúpili do ďalšieho, náročnejšieho levelu, budete musieť nájsť vždy všetky rovnaké zadané symboly. Pretože si symboly sú často dosť podobné a Vy nesmiete robiť moc chýb, nebude to vôbec jednoduché. Prijímate výzvu?

1,37 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Winx Club Zuma
Je tu ďalšie zuma hra, tentoraz s milou grafikou inšpirovanou seriálom Winx Club. Dokážete sa zbaviť všetkých pribúdajúcich guličiek? Zničíte je tak, že vystrelíte farebnú guličku medzi ostatných a spojíte tak tri a viac rovnakej farby.

1,11 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Pooh´s Brain Games
Precvičte si svoj ​​postreh a hlavne rýchlosť myslenia s tromi originálnymi hrami, ktorými Vás prevedie obľúbený medvedík Pú. V prvej budete vyberať správne časti rozbitých tvarov, v druhej hre sa zameriate na počty motýlikov a kvietkov a nakoniec čaká tých najschopnejších počítanie matematických príkladov.

5,71 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Dolphin Pop
Odstráňte všetky pribúdajúce guličky skôr, než sa dostanú až k miestu, ktoré máte ako roztomilý delfín za úlohu strážiť. Guličiek sa zbavíte tak, že jednu vystrelíte a vytvoríte tak trojicu (a viac) guličiek rovnakej farby. Koleso pre Vás víťazne končí až sa zbavíte všetkých guličiek.

2,76 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Civibattle
Civibattle je jedna z najlepších postrehových hier skupiny Bejeweled. Okrem známeho spájanie troch rovnakých symbolov, ktoré zmizne a Vy budete odmenení, je tu navyše rozmer strategický. Tým že odstránite symboly zlatých mincí, striebra, dreva ... sa Vám totiž pripíše kapitál, vďaka ktorému si budete môcť stavať mesto a posielať vojakov do boja. A bude to naozaj potrebné. V hornej časti obrazovky…

6,51 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Around World in 80 Days
Ponorte sa do príbehu cesty okolo sveta za 80 dní v postrehovej hre, u ktorej si určite oddýchnete aj sa dobre pobavíte. Aby ste totiž získali potrebné vybavenie na cestu, musíte ich dostať z herného poľa plného symbolov. To sa Vám podarí tak, že budete symboly odstraňovať, kým vec "nevypadne". Symboly zmizne vždy, keď spojíte tri a viac rovnakých. Aby sa k sebe dostali, môžete medzi sebou vymieňať…

1,35 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Call Of Atlantis
Vitajte v postrehovej hre s prepracovaným príbehom, ktorá Vás určite chytí. Vašim cieľom bude získať všetky artefakty. Tie sú ale ukryté v hernom poli plnom symbolov. Aby ste artefakt získali, a postúpili do ďalšieho levelu, musíte odstraňovať symboly (aj za to dostanete body), kým sa nedostane k spodnej hrane herného poľa. Symboly odstránite tak, že spojíte tri a viac…

2,44 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné