Postrehové hry online zadarmo

Hra - Cool War
V hre Cool War je vašou úlohou chrániť vašu krajinu pred nepriateľskými atómovými raketami. Zo svojej základne vystreľujete protiraketovej strely, stačí kliknúť na oblasť, kde majú vybuchnúť a dôjde k ich vystreleniu. V každom leveli je obrana ťažšie, avšak máte možnosť si svoje rakety vylepšovať a zlepšovať ich účinnosť.

0,28 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - The Shell Game
Táto hra funguje na rovnakom princípe ako Škrupinky. V hre sú štyri rovnaké mušle, avšak pod jednou je ukrytá gulička. Na začiatku hry sa dozviete, kam sa gulička umiestni. Potom sa však mušle zamiešajú a vy musíte sledovať, ktorá je tá guličkou. Po zamiešaní musíte určiť správnu pozíciu guličky. Ak uhádnete, vyhrávate, v opačnom prípade prídete o vašu stávku.

0,64 MB | Skryté predmety

Spustit Podobné
Hra - Ultimate Assasin 3
V tejto logickej adventúre sa stanete nájomným vrahom, ktorý musí v každom leveli zabiť určenú osobu. Musíte sa vyhýbať strážcom a nezanechá po sebe žiadne stopy. Na splnenie úlohy je potrebné vykonať vraždu rýchlo a bez toho, aby vás stráže odhalili a bol spustený alarm.

2,32 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - 3Cards
Hľadáte originálny kartovú hru? Vyskúšajte 3Cards. V tejto hre sa budete snažiť uhádnuť, pod ktorou kartou sa ukrýva čierne eso. Najprv si musíte staviť a potom sa karty zamiešajú. Zo začiatku je to jednoduché, postupom času sa včas rýchlosť miešania zvyšuje a hra je tak ťažšie.

0,40 MB | Kartové hry

Spustit Podobné