Puzzle hry online zdarma

Hra - Mini Cooper
Pokiaľ máte radi puzzle, zahrajte si hru Mini Cooper. Vašou úlohou bude poskladať obrázok auta v časovom limite. Na výber máte pritom dva herné módy a tri úrovne obtiažnosti, ktoré sa líšia počtom dielikov puzzle a dĺžkou časového limitu.

0,94 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Dino Robot Spinosaurus
Dino Robot Spinosaurus je vydarená hra na štýl puzzle, v ktorej nebudete však skládať obrázok, ale robotického dinosaura. Vždy je potreba všetky časti umiestniť na správne miesto, aby ste mohli postúpiť ďalej. Na konci hry dinosaurus oživne a vy môžete vyskúšať niekoľko rozličných akcií.

8,41 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Robot Blade
Robot Blade je hra na štýl puzzke, v ktorej však nebudete skládať obrázok, ale model robota. Umiestnite všetky časti na správne miesto a postupne tak celého robota dokončite. Až sa vám to podarí, budete môcť vyskúšať jeho zbrane.

6,72 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Offset
V logickej hre Offset bude vašou úlohou v každom kole zložiť fotografie rozličných prírodných scenérií. Na každej fotke bude niekoľko častí posunutých alebo otočených, pričom vy ich musíte vrátiť na správne miesto.

20,65 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Classic Taxi Jigsaw
Classic Taxi Jigsaw je puzzle hra, v ktorej budete mať za úlohu skladať obrázky taxíkov. Na výber máte hneď niekoľko úrovní obtiažnosti, takže každý fanúšik puzzle si príde na svoje.

0,55 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Quebrix
V logickej hre Quebrix bude vašou úlohou zložiť v každom kole jeden obrázok. Jednotlivé časti nemôžete ľubovoľne presúvať jak v klasickom puzzle, ale len posúvať v horizontálnom či vertikálnom smere. Snažte sa každý level dokončiť na čo najmenší počet ťahov.

2,29 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Live Puzzle 2 Christmas
Live Puzzle 2 Christmas je pokračovanie logickej hry, v ktorej si opäť môžete vyskúšať skladať pohyblivé puzzle. Jednotlivé dieliky musíte k tebe zložiť tak, aby vytvárali celistvý pohyblivý obrázok. Puzzle má peknú vianočnú tématiku.

1,21 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Live Puzzle
Live Puzzle je zaujímavo spracovaná puzzle logická hra, v ktorej budete mať za úlohu poskladať v každom kole jeden obrázok. Obrázky sú však pohyblivé, takže hra je o dosť náročnejšia, než klasické puzzle.

1,13 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Scooby Doo 3 Puzzle
Kto by nepoznal ustrašeného psieho hrdinu z obľúbených komiksov Scoobyho Doo? Teraz si môžete zložiť obrázok s ním a celou jeho partiou ľudských priateľov, ktoré zastihnete práve pri riešení ďalšie tajuplné záhady. Na skladanie puzzle nemáte žiadny časový limit, takže s trochou snahy to určite zvládnu aj úplní začiatočníci.

0,19 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Shape Fold
V hre Shape Fold budete skladať stále náročnejšie obrazce z jednotlivých dielikov, ktoré do seba zapadajú. V tomto ohľade hra pripomína puzzle, ale zložitejšie v tom, že dieliky sú rôzne vzájomne prepojené a tak musíte nájsť vhodný spôsob ako reťazec uchopiť a poskladať, aby do seba všetko dobre zapadlo. Zvládnete všetkých 18 levelov?

1,06 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Twilight Celebrity Puzzle
Milovníci puzzle, ktorí sú zároveň filmovými fanúšikmi budú určite nadšení touto hrou, kde si v troch rôznych obtiažnostiach budete môcť poskladať krásne obrázky hlavných hrdinov súčasného filmového hitu Twilight.

3,01 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Avatar Movie Puzzles
Ak patríte k tým, ktorí si radi potrápia mozgové závity pri dobrých puzzle, tak budete mať určite radosť z tejto hry, kde si poskladáte obrázok z úspešného filmu Avatar. Jednotlivé kúsky budete musieť nielen správne umiestniť, ale tiež je medzerníkom otočiť do vhodnej polohy. Vybrať si môžete hneď zo štyroch úrovní obtiažnosti.

1,13 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Shrek puzzle 1
Všetci priaznivci zeleného sympaťáka Shreka budú určite nadšení z tejto puzzle skladačky. Čaká na Vás obrázok tohto zlobra is jeho kamarátmi, ktorý budete skladať z jednotlivých pravidelných štvorcov. Hra sa hodí aj pre úplných začiatočníkov, pretože Vás neťaží čas a obrázok ide na pozadí slabo vidieť. Pri hraní potom môžete počúvať super pesničku z filmu…

0,55 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Barbie MemoZ
Precvičte si svoju pamäť v tomto moc pekne graficky spracovanom pexese, ktoré sa určite bude páčiť hlavne slečnám. Hľadajte dvojice rovnakých obrázkov krásnych Barbie bábik. Môžete si vybrať hneď z troch rôznych stupňov obtiažnosti, podľa toho, koľko kartičiek má v hre byť.

2,29 MB | Logické hry pre deti

Spustit Podobné
Hra - Patchworkz
Patchworkz je logický hlavolam na princípe puzzle, v ktorom musíte dopĺňať kúsky skladačky tak, aby vznikol celý obrázok. Kúsky majú ale naozaj zvláštne tvary a vidieť v spleti obrázok, ktorý má vzniknúť tiež nie je úplne jednoduché ...

0,77 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné