Šach hry online pre dvoch aj proti počítaču

Hra - Robo Chess
V tejto hre si zahráte klasický šach, vaším súperom bude však robot. Nebude to teda nič jednoduchého. Cieľom hry je zbaviť súpera čo najviac figúrok, aby ste potom mohli dať kráľovi šach mat. Nezabúdajte, že každý typ figúrky sa môže pohybovať len určitým spôsobom.

0,31 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Smiley chess
Pre všetkých ktorí si radi zahrajú šach prinášame túto upravenú hru. Princíp hry zostáva rovnaký, musíte poraziť nepriateľov a dostať kráľa do pozície, z ktorej sa nemôže nijako brániť a zaistiť tak šach mat. Miesto figúrok však hráte s farebnými smajlíky - majú však rovnaké funkcie ako klasické figúrky.

0,61 MB | Stolové hry

Spustit Podobné
Hra - Šach online
Zaujímavá verzia šachu, v ktorej nehráte s klasickými figúrkami, ale s postavičkami. Hra funguje na podobnom princípe ako šach, len niektoré figúrky sa môžu pohybovať inak. Aby ste figúrku posunuli, je najprv potrebné na ňu kliknúť a potom určiť, na ktorú pozíciu má byť presunutá.

0,35 MB | Logické hry pre dvoch

Spustit Podobné
Hra - Crazy Chess
V tejto hre si zahráte na šachovnici, avšak nejedná sa o klasické šach. Hráte len s koňom a vašou úlohou je zabrániť prichádzajúcim pašerákom v tom, aby prešli celú šachovnicu. Počas hry sa vám budú na šachovnici zobrazovať rôzne bonusy, ktoré by ste mali zbierať.

0,86 MB | Doskové hry

Spustit Podobné
Hra - Black Knight
V tejto hre si zahráte iba s jednou šachovú figúrkou a to s jazdcom. Ten sa môže pohybovať na šachovnici len do písmena L. Cieľom v hre je dostať kone na označené políčko. Podarí sa vám objaviť správnu cestu?

0,63 MB | Doskové hry

Spustit Podobné
Hra - Flash Chess 3D
V tejto flashové 3D hre si môžete zahrať šach proti počítaču. Posúvajte figúrky tak, aby ste obrali súpera o čo najviac figúrok. Cieľom je totiž prelomiť jeho obranu a dostať kráľa do takej pozície, aby nemohol nikam uniknúť.

0,10 MB | Šach

Spustit Podobné
Hra - Easy Chess
Všetci, ktorí radi hrajú šach iste ocenia túto onlinovky Easy Chess. Vyskúšajte svoje logické myslenie proti počítaču a zistite, či ho dokážete poraziť. Cieľom tejto hry je dostať súperovho kráľa do takej pozície, aby sa nemohol pohnúť bez toho, aby mu hrozil útok od vašich figúrok.

0,07 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné