Hry skryté predmety zadarmo online

Hra - Hidden Hills
V tejto hre s názvom Hidden Hills bude vašou úlohou hľadať symboly ukryté na hracej ploche. V dolnej časti hracej plochy môžete vidieť, koľko symbolov sa na obrázku nachádza a koľko ste ich už našli. Pokiaľ sa vám podarí nájsť celú jednu skupinu rovnakých symbolov, získate niekoľko kliknutí navyše.

1,59 MB | Skryté predmety

Spustit Podobné
Hra - Personal Shopper 2
V hre Personal Shopper sa dostanete do úlohy mladej predavačky, ktorá musí v stanovenom časovom limite nájsť v preplnenom obchode všetky zadané veci. Nebude to však vôbec jednoduché. V zadaní uvidíte len tiene av obchode je poriadny zmätok. Ako rýchlo to zvládnete?

4,90 MB | Skryté predmety

Spustit Podobné
Hra - Little Witch Mess
Pomôžte malé neporiadne čarodejnici nájsť všetky jej stratené veci. Postupne s ňou budete prechádzať izbe čarodejníckeho domčeku i záhradkou av obmedzenom časovom limite bude Vašou úlohou nájsť a kliknúť na všetky zadané veci. Na začiatku si môžete vybrať z troch rôznych obtiažností. Čím skôr vždy všetko nájdete, tým viac bodov dostanete.

7,24 MB | Skryté predmety

Spustit Podobné
Hra - Lovec sladkostí
Nielen milovníci sladkostí si určite užijú túto peknú hru v ktorej budete po celom dome hľadať jednotlivé dobroty. Lízanky, čokolády, zmrzliny, cukríky a ďalšie pochúťky môžu byť opravu dobre utajené v rôznych skrinkách, pod vankúšmi, pod kobercom ... Tak s chuťou do hľadania.

2,89 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - Paris Shopping Spree
V tejto hre budete hľadať viac či menej utajené predmety v preplnených parížskych butikoch s módou. Dokážete všetky zadané klobúky, topánky, šperky, šatky a ďalšie doplnky naozaj odhaliť?

4,30 MB | Skryté predmety

Spustit Podobné
Hra - Mr. Bean hľadanie obrázkov
Nájdite všetky zadané predmety v krásnych obrázkoch s populárnym Majstrom Bean. Ako dlho Vám bude trvať, než objavíte naozaj všetky skryté veci. Keď sa Vám to podarí, postúpite k ďalšiemu vtipnému obrázku.

1,65 MB | Skryté predmety

Spustit Podobné
Hra - Deep Chamber Escape
Dostaňte sa z temnej komnaty, v ktorej ste uväznení. Aby ste to dokázali je potrebné nájsť všetky predmety, ktoré k tomu potrebujete. Prehľadajte celú miestnosť a nevynechajte žiadny detail.

0,34 MB | Escape hry

Spustit Podobné
Hra - Charger Escape
Osloboďte koníka zo stajne. Ayste to dokázali, bude tak však musieť prehľadať celé stajne a pozbierať rôzne predmety. Tie potom vhodne použite na nájdenie ďalších predmetov a vyslobodenie koňa. Nezabudnite dôkladne prezrieť všetko, čo vyzerá podozrivo.

1,79 MB | Escape hry

Spustit Podobné
Hra - The Shell Game
Táto hra funguje na rovnakom princípe ako Škrupinky. V hre sú štyri rovnaké mušle, avšak pod jednou je ukrytá gulička. Na začiatku hry sa dozviete, kam sa gulička umiestni. Potom sa však mušle zamiešajú a vy musíte sledovať, ktorá je tá guličkou. Po zamiešaní musíte určiť správnu pozíciu guličky. Ak uhádnete, vyhrávate, v opačnom prípade prídete o vašu stávku.

0,64 MB | Skryté predmety

Spustit Podobné