Stolové hryhry zdarma online

Hra - Legend of Ping Pong
Hráte radi stolný tenis? V tejto hre si môžete ping pong zahrať proti počítaču. Vyberte si národ, za ktorý budete hrať a pustite sa do zápasu. V hre môžete používať aj rôzne falše a špeciálne strely.

0,95 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Disband
Hra Disband funguje na podobnom princípe ako biliard. Aj tu je vašou úlohou streliť do jamiek gule z hracej plochy. Tu k tomu však máte iba jednu väčšiu guľu, ktorá vystreľuje a snažíte sa tak dostať kamene do jamiek. Máte však len niekoľko pokusov a tiež na to máte obmedzený časový limit.

0,12 MB | Biliard

Spustit Podobné
Hra - Piškvorky
Táto hra funguje na princípe klasických piškvorek. Do políčok vkladáte farebné guľôčky a snažíte sa mať ich vedľa seba päť. O to isté sa snaží aj váš protivník a zároveň sa vám snažia zabrániť v tom, aby ste mali rad alebo stĺpec piatich guličiek skôr. Klasická logická hra, ktorú si však môžete zahrať len proti počítaču.

0,06 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Crosszle 3D
Ak hľadáte zábavnou oddychovka, potom vyskúšajte hru Crosszle 3D. V nej si môžete vyskúšať skladanie jednotlivých farebných kúskov vedľa seba tak, aby boli vždy aspoň dva rovnaké farby pri sebe. Za to získavate body. Úlohou hry je nazbierať čo najviac bodov počas určeného časového limitu.

0,08 MB | Oddychové hry

Spustit Podobné
Hra - Bald Eagle Jigsaw
Hra Bald Eagle Jigsaw je určená pre všetkých, ktorí sa potrebujú rýchlo zabaviť a baví ich skladanie puzzle. Vyberte si obtiažnosť a pustite sa do skladania tvarov. Kúsky puzzle sú v správnom tvare, takže ich nemusíte nijako prevracať, stačí ich správne poskladať dohromady.

0,21 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Avatar Puzzle
Skladáte radi puzzle? Potom si možno obľúbite túto hru, v ktorej môžete poskladať niekoľko puzzle s témou Avatara. Vyberte si obraz, ktorý chcete skladať a pustite sa do toho. Vľavo nájdete puzzle, ktoré je potrebné poskladať. Medzerníkom ich môžete otočiť do správnej polohy a dosadiť je tak na správne miesto.

1,10 MB | Doskové hry

Spustit Podobné
Hra - Puzzle Freak
Hľadáte oddychovú hru, ktorá vás zabaví na dlho? Potom vyskúšajte logickú onlinovky Puzzle Freak. V tejto hre bude totiž vašou úlohou plniť rôzne miniúkoly, ako je napríklad skladanie puzzle. Tak na nič nečakajte, vyberte si svojich spoluhráčov a pustite sa do hrania.

3,56 MB | Doskové hry

Spustit Podobné
Hra - Robo Chess
V tejto hre si zahráte klasický šach, vaším súperom bude však robot. Nebude to teda nič jednoduchého. Cieľom hry je zbaviť súpera čo najviac figúrok, aby ste potom mohli dať kráľovi šach mat. Nezabúdajte, že každý typ figúrky sa môže pohybovať len určitým spôsobom.

0,31 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Smiley chess
Pre všetkých ktorí si radi zahrajú šach prinášame túto upravenú hru. Princíp hry zostáva rovnaký, musíte poraziť nepriateľov a dostať kráľa do pozície, z ktorej sa nemôže nijako brániť a zaistiť tak šach mat. Miesto figúrok však hráte s farebnými smajlíky - majú však rovnaké funkcie ako klasické figúrky.

0,61 MB | Stolové hry

Spustit Podobné