Strategické hry online zadarmo

Hra - Island Defense
Island Defense je zaujímavá tower defensovka, v ktorej budete mať za úlohu zastaviť postup nepriateľských jednotiek. V obrane môžete využívať rozličné útočné veže, ktoré je potreba strategicky rozmiestniť v okolí cesty. V hre nechýbajú ani zaujímavé vylepšenia.

9,76 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Grid of Defense
Grid of Defense je akčná strategická hra, v ktorej budete mať za úlohu zastaviť postup nepriateľskej armády a zabrániť im, aby prešli cez vaše územie. Aby bola vaša obrana účinná, musíte v okolí cesty vybudovať dostatok vojenských základní. Okrem toho môžete v boji využívať i ďalšie špeciálne zbrane.

14,56 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Blacksmith Lab
Blacksmith Lab je zaujímavá strategická hra, v ktroej budete mať za úlohu vybudovať prosperujúce kováčstvo. Na začiatku hry budete vyrábať len jedinú surovinu, avšak postupne môžete dokupovať rozličné vylepšenia a svoju výrobu rozšíriť i na zbrane a ďalšie materiály.

3,59 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Civilization Wars 4
Civilization Wars 4 je ďalšie pokračovanie skvelej strategickej hry, v ktorej budete mať za úlohu dobyť všetky pevnosti na hracej ploche. Váš protihráč sa bude pokúšať o to isté, takže je potreba dostatočne rýchlo presúvať bojové jednotky a zabrať tak čo najviac pevností.

12,87 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Champions The Last Defense
Champions The Last Defense je strategická hra, v ktorej sa vydáte do boja proti rozličným príšerám, ktoré sa pokúšajú preniknúť na vaše územie. Využite všetkých vaších hrdinov a rozličné špeciálne kúzla, aby ste ich útok zastavili.

4,72 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Cursed Island
Cursed Island je strategická hra, v ktorej budete mať za úlohu preskúmať s hlavným hrdinom neznámy ostrov. Na ostrove môžete stretnúť rozličných protivníkov, s ktorými musíte bojovať alebo sa pokúsiť pred nimi uprchnúť. Okrem toho si môžete postupne vylepšovať vaše schopnosti.

4,00 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Attack of the Elemental
V tower defensovke Attack of the Elemental budete mať za úlohu zabrániť nepriaľským jednotkám, aby prešli cez vaše územie. K dispozícii budete mať rôzne obranné veže, ktoré je potreba rozostaviť tak, aby zlikvidovali všetkých približujúcich sa protivníkov.

4,81 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Invasion
Invasion je strategická hra, ve které budete mít za úkol zlikvidovat nepřátelskou armádu a zabránit jí tak, aby se dostala na druhý konec hrací plochy. K dispozici budete mít několik jednotek, které musíte vždy pohotově umístit do cesty vašemu soupeři. Ve hře nechybí ani množství zajímavých upgradů.

7,58 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Pre-Civilization Bronze Age
Pre-civilization Bronze Age je skvelá strategická hra, v ktorej bude vašou úlohou vybudovať za 4000 rokov prosperujúce mesto. Dôležité bude produkovať dostatok, jedla a zároveň zaistiť mestu obranu. Taktiež musíte produkovať body kultúry, ktoré vám umožnia nákup vylepšení.

3,35 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Pirates vs Undead
Pirates vs Undead je strategická hra, v ktorej budete bojovať proti horde zombie. K dispozícii budete mať pirátov, ktorých musíte postupne vysielať do boja tak, aby ste všetky prichádzajúcich nepriateľov zlikvidovali. K dispozícii budete mať i rozličné špeciálne útoky a vylepšenia.

6,18 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Age of Warriors 2
V strategicke hre Age of Warriors 2 bude vašou úlohou dobiť pevnosť nepriateľských vikingov a zároveň ochrániť tú svoju pred ich útokom. K dispozícii budete mať rozličné bojové jednotky, ktoré môžete po každom kole vylepšovať a zvyšovať tak ich silu.

19,24 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Flash’s Bounty
Flash’s Bounty je skvelá strategická hra, v ktorej sa stanete stredovekým rytierom vo fantasy svete. Vašou úlohou bude objavovať okolnú krajinu a postupne zbierať nové skúsenosti a artefakty. Taktiež budete bojovať proti nepriateľským jednotkám, ktoré vám budú stáť v ceste.

5,75 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Galaxy Siege 2
V strategickej hre Galaxy Siege 2 bude vašou úlohou vybudovať vesmírnu loď, s ktorou sa následne vydáte do vesmíru, aby ste zničili mimozemských votrelcov. Počas každého letu sa snažte nazbierať čo najviac drahokamov, ktoré vám poslúžia na nákup rozličných vylepšení.

7,07 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Battlegear vs Humaliens
Battlegear vs Humaliens je strategická hra, v ktorej bude vašou úlohou poraziť všetky nepriateľské národy. K dispozícii budete mať veľkú armádu, ktorú môžete postupne vylepšovať a tým zvýšiť i svoju vojenskú silu. Aby ste dokázali v každom kole zvíťaziť je potreba zvoliť vhodnú taktiku.

9,58 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Steampunk Tower
Steampunk Tower je strategická hra, v ktorej bude vašou úlohou obrániť vežu pred útokom nepriateľských jednotiek útočiacich s obidvoch strán. K dispozícii budete mať rozličné zbrane, ktoré musíte na vežu umiestniť a tým jej zajistiť dostatočnú obranu.

16,43 MB | Strategické hry

Spustit Podobné