Strategické hry online zadarmo

Hra - Monsters den Chronicles
Monsters den Chronicles je akčná strategická hra s prvkami RPG, v ktorej sa s hrdinou bojovníkov vydáte do podzemia plného nástrah a nebezpečných protivníkov. Bojujte s desiatkami nepriateľov a neustále vylepšujte svoje jednotky.

9,65 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Infection Wars
Infection Wars je logická hra, v ktorej budete hrať za kolóniu baktérii, ktoré chce ovládnuť celé ľudské telo. Aby sa vám to podarilo, musíte v každom kole bojovať proti ostatným baktériám a postupne obsadzovať bunku po bunke až získate úplnú nadvládu.

9,46 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Cursed Treasure
Cursed Treasure je tower defensovka, v ktorej bude vašou úlohou zabrániť nepriateľským jednotkám, aby ukradli váš vzácny poklad. K obrane budete využívať rozličné útočné veže, ktoré je potreba vhodne rozmiestniť na hracej ploche tak, aby zničili každého prichádzajúceho nepriateľa.

20,85 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Capital Defense
Capital Defense je strategická hra, v ktorej bude vašou úlohou ochrániť hlavné mesto pred útokom nepriateľských jednotiek. K dispozici budete mať vojakov a delá, ktoré stačí len vhodne rozmiestniť v okolí cesty vedúcej k vašemu mestu a tým nepriateľa zastaviť.

1,75 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Zombie TD Uprising
Zombie TD Uprising je tower defensovka, v ktorej bude vašou úlohou zabrániť zombie, aby prešli cez vaše územie. Využívať k tomu budete rozličné obranné veže, ktoré musíte strategicky rozmiestniť v okolí cesty tak, aby zabránili postup nepriateľa.

4,92 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Triple Tower Defense
Triple Tower Defense je strategická hra, v ktorej bude vašou úlohou zabrániť nepriateľom, aby prešli cez vaše územie a dostali sa až na jeho druhý koniec. K obrane budete využívať rozličné obranné veže, ktoré môžete po troch spájať a tým vytvoriť vežu so silnejším útokom.

3,90 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Stratega
Stratega je strategická hra, v ktorej bude vašou úlohou vybudovať vesmírnu základňu, ktorá dokáže odolať útoku nepriateľov. Aby ste mali dostatok surovín na stavbu obranných veží, musíte ťažiť vzácne minerály. V každom kole sa snažte budovať základňu čo najrýchlejšie, aby vás nepriateľ neprekvapil nepripravené.

9,50 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Sugar Island
V strategickej hre Sugar Island bude vašou úlohou zabrániť mravencom, aby na vašom ostrove postavali svoj hra. K obrane môžete využiť ohnivé gule či i rozličné ďalšie typy útoku. Okrem toho v hre na vás čaká i množstvo zaujímavých vylepšení.

2,09 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Primal Sands
Primal Sands je strategická hra, v ktorej sa ocitnete s vaším vesmírným plavidlom na neznámej planéte. Tá je plná nepriateľov, ktorých musíte postupne likvidovať a zároveň opravovať vašu vesmírnu loď.

5,58 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - MyWorld
MyWorld je skvelá strategická hra, v ktorej bude vašou úlohou obsadiť na hracej ploche všetky vojenské základne. Toho docielite správnym presúvaním svojich vojenských jednotiek. Nepriateľskú základňu obsadíte, pokiaľ budete mať v nej početnú prevahu svojich jednotiek.

7,33 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Ultimate Tank War
Ultimate Tank War je strategická hra, v ktorej bude vašou úlohou obsadiť všetky vojenské základne vo vašom okolí. Využívať k tomu budete tanky, ktoré musíte postupne vysielať k budovám vašich nepriateľov a tým ich obsadiť. Pri každom súboji bude pritom dôležitá početná prevaha.

5,04 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Ultimate Army 3
V pokračovaní strategickej hry Ultimate Army 3 bude vašou úlohou dobyť všetky budovy na danom území. Aby ste dokázali poraziť nepriateľa, musíte do budov vyslať dostatok bojových jednotiek. V hre je dôležitá najmä dobrá taktika a rýchlosť reakcií.

6,17 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Ultimate Army 2
Ultimate Army 2 je strategická hra, v ktorej bude vašou úlohou obsadiť na hracej ploche všetky základne. Aby sa vám to podarilo, musíte medzi jednotlivými budovami vhodne premiestňovať vojenské jednotky. Budovu obsadíte tak, že do nej vyšlete viac jednotiek, než má v nej váš súper.

5,97 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Spiral Drive
Spiral Drive je strategická hra, v ktorej sa vydáte do vesmíru, aby se bojovali proti rozličným nepriateľom. V každom boji musíte vyprodukovať dostatok jednotiek, ktoré vám umožnia zničiť vašeho protivníka a obsadiť jeho materskú loď.

10,51 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Hut Defense 2
V strategickej hre Hut Defense 2 bude vašou úlohou obrániť svoje územie pred útokom nepriateľskej armády. V okolí cesty môžete budovať rozličné stavby, ktoré sú následne schopné vyprodukovať množstvo bojových jednotiek. Neváhajte už ani minútu a pustite sa do boja.

9,25 MB | Strategické hry

Spustit Podobné