Strategické hry online zadarmo

Hra - HQ Guardians
HQ Guardians je vojenská strategická hra, v ktorej bude vašou úlohou ochrániť vojenskú základňu pred útokom nepriateľskej armády. Na začiatku každého kola musíte najskôr postaviť budovy, ktoré vám umožnia produkciu rozličných bojových jednotiek.

11,18 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Demonic Flower
Demonic Flower je perfektná strategická hra, v ktorej bude vašou úlohou zastaviť postup nepriateľského vojska. K dispozícii budete mať pritom dva základné typy bojových jednotiek, ktoré je potreba vhodne na hraciu plochu rozmiestniť. Okrem toho môžete využívať i rozličné kúzla.

13,64 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Colony Defender TD
V strategickej hre Colony Defender TD bude vašou úlohou ochrániť svoje územie pred útokom nepriateľských monštier. K dispozícii budete mať rôzne útočné veže, ktoré je potreba vhodne rozmiestniť v okolí cesty a tak nepriateľov zničiť.

9,88 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Click Battle
Click Battle je akčná logická hra, v ktorej bude vašou úlohou ochrániť pobrežie pred útokom nepriateľov. K dispozícii budete mať armádu čarodejníkov, ktorá dokáže postup nepriateľa zastaviť. Vašou úlohou bude spájať čarodejníkov rovnakých farieb a tým vyslať útok.

7,94 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Body Defense
Body Defense je strategická hra, v ktorej bude vašou úlohou ochrániť telo pred baktériami a vírusmi. Využívať k obrane môžete rozličné streľné veže, ktoré sú schopné nepriateľov zlikvidovať.

1,92 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Summon the Hero
V strategickej hre Summon the Hero bude vašou úlohou zabrániť nepriateľskej armáde, aby dobyla vaše územie. K dispozícii budete mať rozličné jednotky, ktoré je potreba vhodne rozostaviť po hracej ploche tak, aby zlikvidovali každého protivníka.

14,06 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - The Lord Of The Tower
V strategickej hre The Lord Of The Tower budete mať za úlohu zničiť všetky nepriateľské jednotky, ktoré sa pokúšajú zlikvidovať kráľa. K dispozícii budete mať rozličné útočné veže či kamenné bloky, ktoré dokážu nepriateľa hravo zničiť. Dôležité je len správne načasovanie a rýchle reakcie.

6,60 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Pixi Tower Defense
Pixi Tower Defense je strategická hra v retro štýle, v ktorej musíte ochrániť vaše územie pred útokom nepriateľských jednotiek. K dispozícii budete mať rôzne obranné veže, ktoré stačí len správne umiestniť na hraciu plochu a nepriateľa tak zlikvidovať.

2,09 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Freedom Tower
V akčnej strategickej hre Freedom Tower bude vašou úlohou obrániť vašu základňu pred útokom nepriateľských vojsk. K dispozícii budete mať kanón, ktorým môžete nepriateľov likvidovať a takisto rôzne obranné veže, ktoré je možné na plochu umiestniť.

16,97 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Four Princess
Four Princess je strategická hra, v ktorej bude vašou úlohou obrániť územie pred útokom nepriateľských stvorení. K dispozícii budete mať vždy množstvo bojových jednotiek, ktoré je potreba správne rozmiesniť tak, aby boli aspoň tri rovnaké vedľa seba a tým aktivovať ich útok.

19,73 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Guard of the Kingdom
Guard of the Kingdom je strategická hra, v ktorej bude vašou obrániť kráľovstvo pred útokom nepriateľských jednotiek. Tie budú postupovať poschodie po poschodí až ku kráľovi, v čom im musíte zabrániť. Využiť k tomu môžete rozličné jednotky rozmiestnené po ceste.

4,64 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Dino Assault
V strategickej hre Dino Assault bude vašou úlohou zabrániť dinosaurom, aby sa dostali po ceste z jednej strany hracej plochy na druhú. Pomáhať vám v tom budú rôzne útočné veže, ktoré musíte rozostaviť v okolí cesty a tým vybudovať účinnú obranu.

13,38 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Click Battle Madness
Click Battle Madness je strategická hra, v ktorej bude vašou úlohou obrániť pevnosť pred útokom nepriateľov, ktorí sa vylodili u pobrežia. K obrane budete využívať čarodejníkov, ktorí sa ukrývajú za hradbami. Čím viac čarodejníkov rovnakej farby spojíte, tým silnejší bude váš útok.

6,44 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Carrot Fantasy Extreme
Carrot Fantasy Extreme je ďalší diel zaujímavej tower defensovky, v ktorej bude vašou úlohou zabrániť nepriateľom, aby zjedli vašu mrkvu. Aby sa vám to podarilo, musíte v okolí cesty vedúcej k mrkvi vybudovať dostatočne silnú obranu, za pomoci rôznych útočných veží.

13,78 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Paper Defense
V strategickej hre Paper Defense bude vašou úlohou ochrániť trofej pred útokom nepriateľských jednotiek. K obrane môžete využiť rozličné zbrane umiestnené na plošiny a tanky a stíhačky. Jednotky môžete postupne vylepšovať a tým zvýšiť ich útočnú silu.

1,83 MB | Strategické hry

Spustit Podobné