Strategické hry online zadarmo

Hra - PaintLand
PaintLand je postrehová strategická hra, v ktorej bude vašou úlohou obsadiť všetky veže na hracej ploche. Problém je v tom, že plocha sa neustále hýbe, takže musíte byť dostatočne rýchly, aby ste stihli jednotky presúvať. Okrem toho si budete musieť poradiť i s rôznymi prekážkami a jednotkami nepriateľa.

6,09 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Great Conquest
V strategickej hre Great Conquest budete mať za úlohu obsadiť všetky mestečká na mape skôr, než váš súper. Aby ste jednotlivé mestečká mohli obsadiť je potreba do nich vyslať dostatok jednotiek. Dôležitá však bude najmä vhodne zvolená taktika.

4,25 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Castle Hero 2
Castle Hero 2 je strategická hra, v ktorej budete mať za úlohu obrániť svoju pevnosť pred prichádzajúcimi protivníkmi. Spočiatku budete k tomu využívať balvany, neskôr môžete získať i lepšie zbrane. Okrem toho môžete do boja vysielať i rôzne bojové jednotky, ktoré vám pomôžu zničiť vašeho nepriateľa.

12,96 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Age of Warriors
V strategickej hre Age of Warriors budete hrať za národ Vikingov, ktorí sa pokúšajú ubrániť pred rímskymi nájazdmi. Aby ste Rímanov raz a navždy odradili od ďalších útokov, musíte dobiť čo najviac jejich táborov. Využiť pritom môžete rozličné bojové jednotky.

10,91 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - BioDomination
V strategickej hre BioDomination bude vašou úlohou ovládnuť mikroskopický svet. Na začiatku každého kola budete mať k dispozícii niekoľko buniek, za pomoci ktorých musíte ovládnuť všetky nepriateľské bunky. Dôležitá pritom bude najmä vhodne zvolená taktika.

3,45 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - The Summoning
The Summoning je strategická hra so skvelou grafikou, v ktorej budete hrať za stranu zla a s vašou armádou monštier musíte zlikvidovať všetkých ľudí. Okrem bojových jednotiek, ktoré je možné kupovať za peniaze, môžete využiť i rozličnú čiernu mágiu, ku ktorej však potrebujete dostatok many.

0,01 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Age of Defense
V štvrtom pokračovaní strategickej hry Age of Defense budete mať opäť za úlohu ubrániť sa protivníkom v priebehu vekov. Po každom vyhratom boji si môžete dokúpiť niekoľko rozličných vylepšení, ktoré vám pomôžu v boji so stále silnejšími nepriateľmi.

7,86 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Toys vs Nightmare
V strategickej hre Toys vs Nightmares sa vžijete do role malého chlapca, na ktorého v noci zaútočili rôzne strašidlá ukrývajúce sa v jeho detskej izbe. Na vás teraz je strašidlám sa ubrániť. Využiť pritom môžete rôzne bojové hračky, ktoré na protivníkov zaútočia hneď, ako sa priblížia.

10,20 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Carrot Fantasy 2: Desert
Carrot Fantasy 2: Desert je pekne spracovaná tower defensovka, v ktorej musíte zabrániť zlým prišerkám, aby vám zjedli vašu mrkvu. Vašou úlohou tak bude zabezpečiť cestu za pomoci zbraní tak, aby sa nikto až k mrkve nedostal. Použiť k tomu môžete rôzne obranné veže.

14,20 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Brave Knights
Kráľ prislúbil, že dá svoje dcéry - princezné tomu, kto dokáže prejsť cez územie plné prekážok až k jeho hradu. Kedže kráľ sa princezien nechce vzdať, musíte za každú cenu zabrániť rytierom, aby sa k hradu dostali a princezné si odviedli. K obrane môžete využiť rôzne obranné veže.

4,84 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Hedgehog War
V strategickej hre Hedgehog War budete bojovať so svojími jednotkami proti znepriateľenému národu ježkov. Aby ste zvíťazili, musíte obsadiť celé územie vašeho protivníka a predovšetkým všetky jeho budovy. K tomu je potreba zvoliť vhodnú taktiku.

2,44 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Monster Town Defense
Monster Town Defense je prepracovaná strategická hra, v ktorej budete bojovať s okolnýmmi pevnosťami o nadvládu nad daný uzemím. Aby ste mohli produkovať dostatok bojových jednotiek, musíte vybudovať prosperujúce mesto s dostatočnou výrobou najrôznejších surovín.

10,84 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - The Keeper of 4 Elements
V strategickej hre The Keeper of 4 Elements bude vašou úlohou obrániť svoje územie pred útokom nepriateľských jednotiek. Protivníkov môžete zastaviť za pomoci obranných veží, ktoré je možné stavať na vyznačených miestach. Každá z veží má inú silu útoku, ale taktiež inú cenu.

10,47 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - MegaCity HD
MegaCity HD je logická strategická hra, v ktorej budete mať za úlohu vybudovať vlastné mesto. Stavba mesta má však prísne pravidla, takže musíte uvažovať, kam postaviť parkoviská, továrne, parky a ďalšie stavby. Aby ste uspeli je potreba, aby v každom stĺpci bol požadovaný počet obytných miest.

11,50 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - The Boomlands: World Wars
V strategickej hre s názvom The Boomlands: World Wars budete bojovať proti okolným kráľovstvám. Vašou úlohou bude pritom ochrániť vašu pevnosť a vašeho kráľa a zároveň zničiť protivníka. Aby ste mohli vyrábať bojové jednotky, musíte najprv vyťažiť dostatok surovín.

1,29 MB | Strategické hry

Spustit Podobné