Strategické hry online zadarmo

Hra - Jewels Hero
Jewels Hero je akčná logická hra, v ktorej budete so svojím hrdinom bojovať proti nepriateľským bojovníkom. Poraziť ich môžete s využitím rozličných útokov či ďalších špeciálnych akcií, ktoré aktivujete spojením minimálne troch príslušných symbolov.

5,55 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Symbiosis Greenland
V pokračovaní strategickej hry s názvom Symbiosis Greenland bude opäť vašou úlohou zničiť všetky kryštály. Vašou armádou budú špeciálne útočné rastliny, ktoré je potreba zasadiť na vhodné miesto, aby ste mohli efektne zničiť vašich protivníkov.

10,37 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Symbiosis
Symbiosis je strategická hra, v ktorej budete mať za úlohu poraziť nepriateľské kryštály. Využiť k tomu môžete špeciálne útočné rastliny, ktoré je potreba takticky rozmiestniť na hraciu plochu. Rastliny naviac môžu využiť symbiózu, ktorá im dodá energiu z ostatných rastlín.

7,45 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - The Viking’s Revenge
Cieľom strategickej hry The Viking´s Revenge je obsadiť v každom levely všetky ostrovy a tým získať nadvládu nielen na mori, ale i na súši. Ostrovy je možné obsadzovať za pomoci lodí, ktoré stačí vyslať požadovaným smerom. Pokiaľ budete mať nad súperom početnú prevahu, ostrov je váš.

6,11 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Kingdom Rush
Kingdom Rush je perfektná tower defense hra, v ktorej budete musieť obrániť cestu pred útokom diabolských monštier. K obrane pritom môžete využiť rôzne typy budov, ktoré budú produkovať jednotky, ktoré zaútočia na protivníka, akonáhle sa k nim priblíži. Budovy môžete postupne vylepšovať.

24,80 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Mini Warfare
V postrehovej strategickej hre Mini Warfare bude vašou úlohou zastaviť postup nepriateľských vojsk, ktoré vtrhli na vaše územie. K tomu môžete využiť bomby, našlapné míny a množstvo ďalšej munície, ktorú je potreba umiestniť do zeme tak, aby vybuchla práve vo chvíly, keď budú nad nimi prechádzať nepriateľské jednotky.

4,25 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Doodle Bug TD
V tower defensovke Doodle Bug TD bude vaším cieľom zabrániť chrobákom a ďalšiemu hmyzu, aby sa dostali po ceste na druhú stranu hracej plochy. Využiť k tomu môžete rôzne obranné veže, ktoré je potreba strategicky rozmiestniť u cesty. Veže je možné postupom času vylepšovať a zvýšiť tak účinnosť vašej obrany.

3,03 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Spellcreepers Prelude
Spellcreepers Prelude je strategická hra, v ktorej budete mať za úlohu za pomoci rôznych čar a kúziel poraziť jedného súpera. Kúzla je možné aktivovať spojením najmenej troch rovnakých prvkov na hracej ploche. Okrem toho môžete používať i špeciálne kombá, ktoré vám objasní krátky tutoriál.

17,32 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Giants and Dwarves TD
Obráňte svoje kráľovstvo pred útokom nepriateľa v strategickej hre Giants and Dwarves. Protivníkov môžete zničiť za pomoci obranných veží, ktoré je potreba strategicky rozmiestniť na hracej ploche. Veže navyše môžete postupne upgradovať za peniaze, ktoré získate zo zabitých protivníkov.

19,88 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Age of Glory
Age of Glory je strategická hra, v ktorej si zmeriate svoje sily s neznámymi hráčmi z celého sveta. V hre budete mať za úlohu stavať obranné veže, ktoré vás ochránia pred útokom nepriateľských jednotiek a zároveň budete musieť produkovať dostatok bojovníkov, ktorý budú schopný vašeho nepriateľa zlikvidovať.

1,63 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Coffee Shop
Myslíte si, že by z vás bol dobrý podnikateľ? V strategickej hre Coffee Shop si môžete vyskúšať, ako by vám išlo viesť vlastný obchod. K dispozícii budete mať stánok s kávou a vašou úlohou bude každý deň dokupovať potrebné suroviny a regulovať cenu kávy tak, aby boli zákaznici spokojný a vy ste zarobili dostatok peňazí.

2,18 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Billy Making Kid
V strategickej hre Billy Making Kid bude vašou úlohou obrániť indiánske územie pred útokom nepriateľských príšer. K dispozícii budete mať len niekoľko základných jednotiek, z ktorých však kombináciou s novými zbraňami a surovinami môžete vytvárať nové.

10,30 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Druid Wars
V hre Druid Wars budete musieť spojiť svoje strategické schopnosti a postreh. Aby ste totiž mohli postaviť obranou armádu a aktivovať svoje jednotky, musíte najskôr v hernom poli nájsť a spojiť vždy aspoň tri symboly rovnakej farby. Keď ich takto nájdete dostatok, v danej farbe budete môcť začať používať bojovníkmi. Budete dosť rýchli aby ste sa ubránili?

3,99 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Civilization Wars
Obsaďte celé územie so všetkými pevnosťami v tejto výborne graficky spracované strategickej hre, v ktorej si určite aj poriadne potrápite mozgové závity. Vysielajte svoje bóje jednotky, posilňujte útok i obranu a hlavne so súperom nenechajte prekvapiť.

10,61 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Tentacle Wars 2
Tentacle Wars 2 je pokračovanie výbornej strategickej hry, v ktorej budete ovládať bunky a snažiť sa obsadiť všetky ostatné. Dosiahnete toho tak, že vždy vyšlete z bunky svoju energiu do inej. Nie je to ale vôbec tak jednoduché. Ostatné bunky sa budú brániť a napádať tie Vaše.

1,60 MB | Strategické hry

Spustit Podobné