Strategické hry online zadarmo

Hra - Phage Wars
Staňte sa súčasti vojny buniek. Vyberte si jeden druh a pustite sa do boja. Vašim cieľom je obsadiť všetky okolité bunky vrátane tých súperových. Každá bunka má určitú silu a rýchlosť množenia. Túto silu môžete vysielať k ostatným. Keď Vaša energie v bunke prevládne, tak ju získate. Ale pozor, stále si musíte strážiť, aby Vás nepriateľská bunka "netrumfla".

0,62 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - WarLight
WarLight je dokonale prepracovaná strategická hra, v ktorej sa môžete stať vládcom celého sveta. V realistickej mape budete posilňovať svoje územie, podnikať bojové útoky, brániť sa nepriateľovi ... Víťazí ten, kto prvý dokáže celú mapu obsadiť svojou farbou. Ale verte, že to vôbec nebude jednoduché. Nepriateľ je silný a tak budete musieť použiť všetky svoje strategické…

7,27 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Civibattle
Civibattle je jedna z najlepších postrehových hier skupiny Bejeweled. Okrem známeho spájanie troch rovnakých symbolov, ktoré zmizne a Vy budete odmenení, je tu navyše rozmer strategický. Tým že odstránite symboly zlatých mincí, striebra, dreva ... sa Vám totiž pripíše kapitál, vďaka ktorému si budete môcť stavať mesto a posielať vojakov do boja. A bude to naozaj potrebné. V hornej časti obrazovky…

6,51 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Smiley chess
Pre všetkých ktorí si radi zahrajú šach prinášame túto upravenú hru. Princíp hry zostáva rovnaký, musíte poraziť nepriateľov a dostať kráľa do pozície, z ktorej sa nemôže nijako brániť a zaistiť tak šach mat. Miesto figúrok však hráte s farebnými smajlíky - majú však rovnaké funkcie ako klasické figúrky.

0,61 MB | Stolové hry

Spustit Podobné
Hra - Black Sails
Zahrajte si túto podarenú hru, v ktorej sa stanete kapitánom lodi v Karibiku. Obchodujte, zvádzajte námorné súboje s ostatnými flotilami, najímajte posádky a nakupujte nové zbrane. Hra je naozaj prepracovaná a ponúka veľa možností.

3,77 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Cool War
V hre Cool War je vašou úlohou chrániť vašu krajinu pred nepriateľskými atómovými raketami. Zo svojej základne vystreľujete protiraketovej strely, stačí kliknúť na oblasť, kde majú vybuchnúť a dôjde k ich vystreleniu. V každom leveli je obrana ťažšie, avšak máte možnosť si svoje rakety vylepšovať a zlepšovať ich účinnosť.

0,28 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Solarmax
Zaujímavá strategická hra SolarMax vás zavedie do vojen vo vesmíre. So svojimi vesmírnymi loďami sa snažíte obsadzovať nepriateľské planéty. Musíte si však dávať pozor na to, aby ste mali vždy dostatok jednotiek k útoku, inak planétu nedobyjete. Stačí kliknutím vybrať planétu, z ktorej chcete zaútočí a ťahaním presmerovať jednotky na planétu, ktorú obsadíte.

0,01 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Traffic Command 3
V tejto onlinovce dostanete za úlohu určovať dopravu v meste. K tomu vám poslúži semafory, ktorých farby musíte meniť podľa toho, aká je hustota dopravy, či ide vlak ... Za každé auto, ktoré bezpečne cez križovatku dopravíte získavate body. Musíte si dávať pozor tiež na pokazená auta, ktorá by vám mohla blokovať dopravu.

4,44 MB | Oddychové hry

Spustit Podobné
Hra - Territory War
V hre Territory War si môžete vyskúšať, či dokážete vďaka vášmu tímu poraziť nepriateľské panáčikov. Hráči sa striedajú po ťahoch, v každom ťahu môžete pohybovať svojim panáčikom a zaútočiť na nepriateľa.

1,01 MB | Logické hry pre dvoch

Spustit Podobné
Hra - World Wars 2
V tejto vojnovej logickej hre si vyskúšate, aké to je, určovať, kam má vojsko zaútočiť, aby ste zvíťazili. Vyberte si armádu, za ktorú budete bojovať a zvoľte bojisko. Na mape máte pozície a množstvo vašej armády. Vašou úlohou je v jednotlivých ťahoch obsadiť čo najväčší počet území. Útok vykonáte vybraním armády, s ktorou chcete útočiť a potom kliknutím na nepriateľské územie. K boji môžete…

0,00 MB | Logické hry pre dvoch

Spustit Podobné