Sudoku hry online zdarma

Hra - Plop Art Sudoku
Užite si veselé sudoku s vtipnými obrázkami miesto čísel. Budete si môcť vybrať zo štyroch rôznych obtiažností. Klasickým princípom sudoku budete vypĺňať políčka, kde sa klasicky musí v každom stĺpci, riadku aj štvorci objaviť všetky obrázky, ale žiadny dvakrát. Uľahčením je, že keď umiestnite obrázok zle, sám spadne z hernej plochy a tak hneď budete vedieť, že ste urobili…

0,33 MB | Sudoku

Spustit Podobné
Hra - Sudoku Shrek
Je tu netradičné sudoku s obľúbeným zeleným hrdinom Shrekom a jeho priateľmi. Ako vždy budete vypĺňať políčka tak, aby sa v žiadnom stĺpci, riadku, ani "štvorci" neopakoval obrázok a pritom tam boli všetky. Hra je vhodná i pre mladších alebo neskúsených hráčov, pretože začína naozaj veľmi jednoducho.

0,95 MB | Sudoku

Spustit Podobné
Hra - Falcon Sudoku
Falcon Sudoku je pekne spracovaná online hra, ktorá potrápi vaše logické myslenie. Musíte vyplniť prázdne políčka číslicami tak, aby ich súčet v stĺpci, riadku aj v jednotlivých štvorcoch bol 9. V hre máte pekne farebne označené, akých políčok sa číslice týka, čo vám môže pomôcť pri vyriešení tohto hlavolamu.

0,12 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Sudoku online
Ďalší z online hier, v ktorej si môžete zahrať sudoku. V tejto logickej hre musíte do políčok vyplňovať čísla tak, aby sa súčet čísel v stĺpci, riadku aj vo vnútri jednotlivých menších štvorcov rovnal 9. Čísla do políčok vložíte tak, že vybrané pole označíte a na klávesnici stlačíte číslo, ktoré tam chcete vložiť.

0,39 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Clasic Sudoku
Radi lúštite rôzne logické hry? Potom si vyskúšajte klasické sudoku. Princíp tejto hry pochopíte ľahko. Úlohou je do prázdnych políčok vpisovať čísla tak, aby v každom stĺpci a riadku bol súčet deväť. Navyše v každom z deviatich štvorcov, musí byť súčet vnútorných čísel tiež deväť.

0,58 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné