Tetris online hry zadarmo

Hra - The Clix
Clix je zaujímavá logická hra podobná tetrisu, v ktorej budete postupne ukladať kocky na hraciu plochu. Kocky musíte otáčať a ukladať tak, aby ste vytvorili predpísaný obrazec.

0,24 MB | Tetris

Spustit Podobné
Hra - We Are The Robots
Pri tejto oddychovej hre pripomínajúce tetris, si nakoniec asi moc neoddýchnete. Vašou úlohou bude skladať padajúce farebné roboty na seba tak, aby vytvorili skupiny troch a viac robotov rovnakej farby. Potom zmizne a prestane Vám na chvíľu hroziť, že sa nakopí až hore a hra pre Vás skončí. Princíp je to jednoduchý, ale roboti padajú čím ďalej rýchlejšie a tak stíhať ich smerovanie na správne…

3,23 MB | Oddychové hry

Spustit Podobné
Hra - Montris
Montris je klasický tetris, tak ako ho poznáte a ako ho máte radi, len s trošku iným názvom. Inak budete ako zvyčajne skladať najrôznejšie padajúce útvary do seba tak, aby vytvorili súvislú radu po celej dĺžke herného poľa. Takáto rad potom zmizne a Vy získate body. Hra pre Vás končí vo chvíli, keď sa Vám nebude dariť tieto rady tvoriť a kocky sa nahromadí až k dobrí časti herného…

0,15 MB | Tetris

Spustit Podobné
Hra - Tetris 2D
Ak hľadáte oddychovú logickú hru, potom pre vás bude určite vhodnou táto onlinovky. Tetris 2D funguje na klasickom princípe skladania kociek do seba tá, aby vytvorili kompletný rad. Potom získavate body a uvoľní sa vám priestor pre ďalšie kocky. Šípkami do strán ovládate kocku, šípkou hore ju otáčate.

0,06 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Clix
Skladanie kociek už ste si určite vyskúšali v hre Tetris. Táto hra je veľmi podobná, funguje na rovnakom princípe. Úlohou v tejto hre je poskladať kocky, ktoré máte k dispozícii tak, aby zaplnili určený priestor. Nemusí to byť tak jednoduché, preto máte k dispozícii dve kocky (Flip a Turn), ktoré kocky prevráti tak, aby sa do obrazce vošli.

0,68 MB | Doskové hry

Spustit Podobné
Hra - Tetris
Určite všetci poznáte Tetris. Jedná sa o klasickú hru, v ktorej je vašou úlohou skladať na seba padajúce tvary do seba tak, aby vytvorili celú vodorovnú rad. Ak sa vám to podarí, rada zmizne a vy získavate body. Stavať musíte opatrne, pretože akonáhle dosiahnete so svojimi kockami vrchole, prehrávate.

0,04 MB | Tetris

Spustit Podobné