Zábavné hry pre deti online

Hra - Hambo 2
Hambo 2 je pokračovanie skvelej logickej hry, v ktorej sa tentokrát ocitnete v roli prasiatka- mafiána. Zlikvidovať všetky nepohodlné postavičky si bude vyžadovať dostatok premýšlania, kedže v každom kole máte iné zbrane a len určitý počet nábojov.

1,86 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Hambo
V hre Hambo sa v roli ozbrojeného prasiatka budete pokúšať v každom kole zlikvidovať všetkých protivníkov. S obmedzeným počtom zbraní a striel musíte nájsť ten správny spôsob, ako nepriateľa zlikvidovať. V hre tak pôjde najmä o presnosť, avšak zapojiť musíte i logické myslenie.

0,80 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Porcupyre
Porcupyre je moc pekne spracovaná zábavná logická hra s roztomilými zvieratkami v hlavnej úlohe. Z väčšiny zvieratiek bude Vašou úlohou urobiť za pomoci vrhanie ohnivých gulí pečienku. Jediní komu sa musíte vždy vyhnúť sú ježkovia. Dokážete v každom kole sežehnout všetky a nezasiahnuť žiadneho ježka?

5,88 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - PaintWorld
V logickej hre PaintWorld je hlavným cieľom spojiť Škvrna rovnakej farby. Každú usmievavú skvnku môžete myšou chytiť a ľubovoľným smerom vystreliť. Veľké sa ale v lete rozdelí na dve časti. Preto je dobré využívať bomby a ďalšie herné prvky, ktoré Vám k prekonaniu každélo levelu pomôžu.

4,99 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Bounzy Halloween
Máte dobrú mušku a odhad? V hre Bounzy Halloween je okrem iného určite budete potrebovať, aby ste dokázali v každom kole zničiť všetky halloweenske strašidlá. Tie môžete priamo odstreliť alebo využiť aj výbušné sudy a zabijácke ostne.

4,16 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Shadow Tag
Táto logická hra má okrem výbornej grafiky aj super príbeh. Ocitnete sa totiž sami v noci v horskej chate, kde číha tajomné nebezpečenstvo. Aby ste sa dotali do civilizácie potrebujete auto. Lenže ste stratili kľúče a Vaša baterka čo najskôr zhasne. Dokážete kľúče najt včas?

6,77 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Kaboomz 4
Zničte v každom kole všetky balóniky a balóny. Čím menej výstrelov z dela použijete, tým viac bodov získate. Využívajte preto čo najviac ostatné herné prvky ako sú výbušniny alebo ostré hroty o ktoré môžu balóniky prasknúť.

3,11 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Kŕmenie hrochov
Hodiť hrochom do otvorených papule ich obľúbené melóny nebude vôbec také jednoduché, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Budete musieť prekonať veľa prekážok a to nielen správnym hodom melónu, ale aj skákaním a rozbíjaním krabíc. Zvládnete to?

5,42 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Pigs Will Fly
Dokážete dostať prasiatko k fľaštičke s čarovným nápojom, aby dostalo krídelká a mohlo odletieť? Nebude to vôbec ľahké. Budete sa musieť vhodne prepínať medzi jednotlivými farebnými dimenziami av každej urobiť správny krok, ktorý vám odstráni prekážky alebo inak pripraví cestu.

2,20 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Harry The Hamster
Škrečok Harry je v ohrození. Medzi ním a domčekom je veľká priepasť u ktorej na neho číha mačka. Len Vy mu môžete pomôcť a postaviť mu bezpečný tunel, ktorým k domčeku prehľadá. Musíte to ale stihnúť skôr, ako mačka vyrazia. K dispozícii máte obmedzený počet a tvary stavebných prvkov tunel. Poradíte si s nimi aj v pokročilých leveloch?

0,63 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Catch the Candy
Pomozte roztomilému hlavnímu hrdinovi v této logické hře dostat se za jeho oblíbenou sladkostí. Protože nemá ale žádné ruce ani nohy, pohybuje se jen za pomoci vystřelovacího lana. Je na Vás vždy správně zamířit, aby se hrdina ke svému cíli dostal co nejdříve.

0,01 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Tiles Of The Simpsons
Pre všetkých milovníkov žltej rodinky Simpson je tu bezchybná logická hra, v ktorej budete postupne odkrývať pekný obrázok z tohto seriálu. Aby sa Vám to podarilo, musíte klikať na skupiny (minimálne dva) rovnakých obrázkov hlavných hrdinov. Označená skupina vždy zmizne a hracie pole sa posunie.

0,82 MB | Oddychové hry

Spustit Podobné
Hra - The Suspense 2
Táto logická hra vás určite zaujme. So svojím hlavným hrdinom sa totiž cez nebezpečné prekážky až do cieľa dostanete tak, že sa v pravý čas budete prepínať medzi alternatívnymi svetmi. V jednom svete sú zamknuté dvere? Skúste sa pozrieť do druhého, či tam nenájdete kľúč ...

5,43 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Gibbets
Viete dobre mieriť? V tejto zábavnej logickej hre si to budete môcť vyskúšať. Dostanete luk, obmedzený počet šípov a Vašim a úloha bude oslobodiť obesený ľudí skôr, než vypustí dušu. Musíte sa trafiť do lana, ktoré ich drží na šibenici a dať si pozor, aby ste ich náhodou miesto záchrany sami nezastrelil.

1,38 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Porcupyr
V tejto hre s roztomilými zvieratkami sa určite dobre pobavíte aj potrápite svoje mozgové závity. Z väčšiny zvieratiek totiž budete musieť urobiť chutnú pečienku tak, že zapálite kliknutím drevené stĺpiky v ich blízkosti. To by určite problém nebol. Komplikáciou ale je, že sa medzi nimi vyskytujú ježečci, ktorí naopak k žiadnej úhone prísť nesmú.

5,88 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné