Oblíbené hry

Hra - 10 Mahjong
Je tady zajímavá obměna populární hry mahjong. Opět budete odstraňovat dvojice kamenů se stejnou symboly, Dokud vyprázdněte celé heren pole. Rozdíl je ale v tom, že kameny nemají být úplně Stejné, ale součet jejich hodnot musí být 10. Zvládnete to?

1,10 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - Hidden Hills
V tejto hre s názvom Hidden Hills bude vašou úlohou hľadať symboly ukryté na hracej ploche. V dolnej časti hracej plochy môžete vidieť, koľko symbolov sa na obrázku nachádza a koľko ste ich už našli. Pokiaľ sa vám podarí nájsť celú jednu skupinu rovnakých symbolov, získate niekoľko kliknutí navyše.

1,59 MB | Skryté predmety

Spustit Podobné
Hra - Max Damage
V oddechovce Max Damage máte jedinú úlohu - spôsobovať svojimi strelami čo najväčšie poškodenie. Musíte si dobre premyslieť, ako silné strela a pod akým uhlom dokáže spôsobiť maximum škôd. Hra má niekoľko levelov, v každom je spôsobenie maximálnych škôd o niečo ťažšie.

1,11 MB | Logické hry pre deti

Spustit Podobné
Hra - Mahjong 247
Ázijskú doskovú hru Mahjong pozná dnes hádam každý fanúšik logických hier. V tejto oddechovce musíte odoberať kamene z hracej plochy tak, aby tam žiadny neostal. Kameň môžete však odobrať v prípade, že nájdete jeho dvojča a obaja majú zo strán priestor na odobratie.

0,44 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - Solitaire
Kartovú hru Solitaire dozaista pozná každý. Teraz máte možnosť zahrať si ju v peknom farmárskom prostredí. Na výber budete mať dve obtiažnosti normal a hard, pričom ta druhá je len pre skutočných nadšencov.

0,88 MB | Solitaire hry

Spustit Podobné
Hra - Tricky Jungle Game
Postrehové hra Tricky Jungle Game funguje podobne ako známe Škrupinky. Stavíte sumu a potom sledujete, v pod ktorým z troch predmetov je gulička ukrytá. Ak na konci uhádnete správnu pozíciu, vyhrávate, v opačnom prípade o vsadené body prídete.

0,58 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - Puzzle Freak
Hľadáte oddychovú hru, ktorá vás zabaví na dlho? Potom vyskúšajte logickú onlinovky Puzzle Freak. V tejto hre bude totiž vašou úlohou plniť rôzne miniúkoly, ako je napríklad skladanie puzzle. Tak na nič nečakajte, vyberte si svojich spoluhráčov a pustite sa do hrania.

3,56 MB | Doskové hry

Spustit Podobné
Hra - The Little Marmaid Puzzles
Hľadajte rozdiely medzi dvoma takmer rovnakými obrázkami a tie potom poskladajte ako puzzle vo výbornej hre s obľúbenou Malou morskou vílou v hlavnej úlohe. Vždy až nájdete všetky rozdiely môžete sa posunúť na skladanie a potom k ďalšiemu krásnemu obrázku. Body získavate za rýchlosť ale aj za presnosť.

0,99 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - Picpie Puzzler
Zahrajte si toto jednoduché skladanie puzzle. Vyberajte tvary a skladajte je tak, aby vytvorili správny obrazec. Hru môžete hrať v niekoľkých herných módoch. Postupne sa dostávate do ďalších levelov, v ktorých je obtiažnosť vyššia.

2,73 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Snowfall Solitaire
Obľúbená kartová hra Solitaire v zaujímavom zmenenom podania. Tentokrát sú hry rozeskládány na niekoľko menších kôpok, na ktorých si ich môžete podľa potreby rozeskládávat. Musíte však dodržiavať pravidlo, že na kartu môže ísť ďalšia karta opačnej farby a jednu hodnotu nižšiu. Cieľom hry je poskladať všetky karty od esa až po kráľa do štyroch horných…

0,47 MB | Kartové hry

Spustit Podobné
Hra - Call Of Atlantis
Vitajte v postrehovej hre s prepracovaným príbehom, ktorá Vás určite chytí. Vašim cieľom bude získať všetky artefakty. Tie sú ale ukryté v hernom poli plnom symbolov. Aby ste artefakt získali, a postúpili do ďalšieho levelu, musíte odstraňovať symboly (aj za to dostanete body), kým sa nedostane k spodnej hrane herného poľa. Symboly odstránite tak, že spojíte tri a viac…

2,44 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Springfield Farm Episode1: Back to the Roots
Springfield Farm Episode1: Back to the Roots je zaujímavá hra, v ktorej budete mať za úlohu hľadať na farme stratené predmety. Za každý nájdený predmet získate peniaze, ktoré môžete použiť na nákup nápoved či ďalších zaujímavých predmetov.

7,83 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - Flower Power
Kvetinkové hra Flower Power patrí medzi ďalšie onlinovky, ktoré fungujú na obľúbenom princípe Bubble Shooter. Cieľom hry je zbaviť sa všetkých kvetov na hernej ploche. Aby kvety zmizli, je potrebné spojiť aspoň tri rovnaké kvety.

0,07 MB | Bubbles hry

Spustit Podobné
Hra - Birds Town
Birds Town je moc povedie hra typu zuma, ktorá poteší určite nielen svojou milou grafikou. Vašou úlohou bude zabrániť procesie vtáčikov, aby sa dostalo až do svojho cieľa. Toho docielite tak, že budete vystreľovať ďalšie vtáčiky a keď vytvoríte skupinku troch a viac rovnako farebných, tak zmizne. Podarí sa Vám v stále náročnejších leveloch odstrániť vždy všetky…

4,89 MB | Zuma

Spustit Podobné
Hra - Tibet Quest
Táto postrehová hra typu Bejeweled má zaujímavý príbeh aj spracovanie. Budete spájať vždy trojice rovnakých symbolov, ale tentoraz nie len kvôli bodom. Vašim hlavným úlohou bude urobiť cestu pre panáčika, ktorý sa bude musieť dostať do ďalšieho kola. Cestou budete zbierať cenné veci a bonusy.

4,93 MB | Oddychové hry

Spustit Podobné