Oblíbené hry

Hra - Time Travelling
Vydajte sa s hlavným hrdinom adventúry Time Travelling na cestu v čase a pomôžte ľuďom i zvieratám v núdzi. V každom časovom období môžete k spleniu úlohy využiť len predmety, ktoré sa práve nachádzajú vo vašom okolí.

2,16 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Attack of the Elemental
V tower defensovke Attack of the Elemental budete mať za úlohu zabrániť nepriaľským jednotkám, aby prešli cez vaše územie. K dispozícii budete mať rôzne obranné veže, ktoré je potreba rozostaviť tak, aby zlikvidovali všetkých približujúcich sa protivníkov.

4,81 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Pharaoh's Break Out
Pharaohs Break Out je zábavná adventúra. v ktorej budete mať za úlohu pomôcť faraónovi uprchnúť z nákupného centra. Počas úteku sa musíte maskovať a vyriešiť niekoľko logických hádaniek, ktoré vám zabezpečia ďalší postup.

2,05 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Fruit Snake
V postrehovej hre Fruit Snake budete ovládať malého hada, s ktorým musíte vyzbierať čo najviac ovocia a mincí a získať tak vysoké skóre. Vyhnite sa pritom všetkým prekážkam i pohyblivým nepriateľom.

2,57 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - I'm Sticky
I'm Sticky je perfektná logická skákačka, v ktorej budete ovládať lepkavú príšerku, pričom vašou úlohou bude prekonať levely plné prekážok. V tom vám môže pomôcť váš lepkavý povrch, za pomoci ktoré sa môžete prichytiť na rozličné plošiny a taktiež vaša schopnosť vteliť sa do ľubovolného zvieraťa.

1,65 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Catty
Catty je logická skákačka, v ktorej bude vašou úlohou dostať mačiatko ku klbku na konci kola. Než sa však k nemu dostanete, budete musieť zdolať mnohé prekážky a nástrahy. Podarí sa vám úspešne dokončiť všetky levely?

4,65 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Zombie TD Uprising
Zombie TD Uprising je tower defensovka, v ktorej bude vašou úlohou zabrániť zombie, aby prešli cez vaše územie. Využívať k tomu budete rozličné obranné veže, ktoré musíte strategicky rozmiestniť v okolí cesty tak, aby zabránili postup nepriateľa.

4,92 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - The Sweet Menace
V logickej hre The Sweet Menace budete mať za úlohu zlikvidovať v každom kole všetkých protivníkov. Tí sa budú ukrývať za hradbami, ktoré je potreba správnym mierením zbúrať a to tak, aby vašich nepriateľov nadobro pochovali.

8,31 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Guard of the Kingdom
Guard of the Kingdom je strategická hra, v ktorej bude vašou obrániť kráľovstvo pred útokom nepriateľských jednotiek. Tie budú postupovať poschodie po poschodí až ku kráľovi, v čom im musíte zabrániť. Využiť k tomu môžete rozličné jednotky rozmiestnené po ceste.

4,64 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Sum Tracks
Sum Tracks je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou spájať čísla. Začínať budete od toho najväčšieho, pričom postupným odpočítavaním sa musíte dostať na nulu. Po číslach v modrom krúžku môžete prejsť dvakrát.

2,11 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Blocks 2
Blocks 2 je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu odstrániť z hracej plochy všetky herné kocky. Aby ste kocky odstránili musíte spojiť aspoň tri rovnaké. Počet ťahov v každom kole je obmedzený, takže si každý krok dobre rozmyslite.

2,41 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Piggy in the puddle
Cieľom logickej hry Piggy in the puddle je dostať malé prasiatko do nádoby plnej blata. Tvar prasiatka môžete meniť buď na štvorec alebo na kruh, čo vám pomôže uviesť ho do pohybu či naopak na správnom mieste zastaviť. Dokážete zdolať všetky levely?

5,75 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Laser Cannon 3: Level Pack
Laser Cannon 3: Level Pack je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou zlikvidovať v každom kole všetky monštrá. Využívať k tomu budete laserový kanón, ktorým je možné buď priamo príšery zničiť, alebo ho môžete využiť na aktiváciu rozličných herných prvkov.

4,77 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Save Astronauts 2
Save Astronauts 2 je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou ochrániť astronautov pred útokom lietajúcich tanierov. K dispozícii budete mať niekoľko predmetov, ktoré je potreba vhodne naukladať na hraciu plochu a tým pre astronautov vytvoriť bezpečný prístrešok.

2,65 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Steampunk Tower
Steampunk Tower je strategická hra, v ktorej bude vašou úlohou obrániť vežu pred útokom nepriateľských jednotiek útočiacich s obidvoch strán. K dispozícii budete mať rozličné zbrane, ktoré musíte na vežu umiestniť a tým jej zajistiť dostatočnú obranu.

16,43 MB | Strategické hry

Spustit Podobné