Oblíbené hry

Hra - Shape Fold
V hre Shape Fold budete skladať stále náročnejšie obrazce z jednotlivých dielikov, ktoré do seba zapadajú. V tomto ohľade hra pripomína puzzle, ale zložitejšie v tom, že dieliky sú rôzne vzájomne prepojené a tak musíte nájsť vhodný spôsob ako reťazec uchopiť a poskladať, aby do seba všetko dobre zapadlo. Zvládnete všetkých 18 levelov?

1,06 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Clix
Skladanie kociek už ste si určite vyskúšali v hre Tetris. Táto hra je veľmi podobná, funguje na rovnakom princípe. Úlohou v tejto hre je poskladať kocky, ktoré máte k dispozícii tak, aby zaplnili určený priestor. Nemusí to byť tak jednoduché, preto máte k dispozícii dve kocky (Flip a Turn), ktoré kocky prevráti tak, aby sa do obrazce vošli.

0,68 MB | Doskové hry

Spustit Podobné
Hra - Barn Yarn
V oddychovej hre s názvom Barn Yarn budete pomáhať hlavným hrdinom opraviť ich príbytok skôr, než príde mrazivá zima. Aby ste mali dostatok peňazí na nákup vybavenia, je potreba predať nepotrebné haraburdy. Najskôr ich však musíte v preplnených miestnostiach nájsť.

12,84 MB | Oddychové hry

Spustit Podobné
Hra - Disband
Hra Disband funguje na podobnom princípe ako biliard. Aj tu je vašou úlohou streliť do jamiek gule z hracej plochy. Tu k tomu však máte iba jednu väčšiu guľu, ktorá vystreľuje a snažíte sa tak dostať kamene do jamiek. Máte však len niekoľko pokusov a tiež na to máte obmedzený časový limit.

0,12 MB | Biliard

Spustit Podobné
Hra - Traffic Command 3
V tejto onlinovce dostanete za úlohu určovať dopravu v meste. K tomu vám poslúži semafory, ktorých farby musíte meniť podľa toho, aká je hustota dopravy, či ide vlak ... Za každé auto, ktoré bezpečne cez križovatku dopravíte získavate body. Musíte si dávať pozor tiež na pokazená auta, ktorá by vám mohla blokovať dopravu.

4,44 MB | Oddychové hry

Spustit Podobné
Hra - 4 Differences
4 Differences je realisticky spracovaná hra, v ktorej bude vašou úlohou hladať rozdiely medzi obrázkami. V každom kole sa vám zobrazí takmer identická dvojica fotiek a vy musíte nájsť presne štyri maličkosti, v ktorých sa fotky nezhodujú.

5,72 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - Bird Pax
Bird Pax je naozaj vynikajúci kartová hra, v ktorej sa postavíte proti počítaču. Pôjde vždy o to vyložiť kartu s vyššou hodnotou ako protihráč. Ak sa Vám podarí vyhodiť kartu rovnakej farby, jedná sa PAX, prihadzujú sa ďalšie tri karty a výsledok sa hodnotí podľa poslednej prihodené. Hráč s vyššou hodnotou berie karty na stole a ten s viacerými kartami víťazí.

3,70 MB | Kartové hry

Spustit Podobné
Hra - Pú pexeso
Nielen najmenší milovníkov medvedíka Pú bude určite baviť toto veľmi vydarené pexeso. Odkrývajte obrázky tohto malého nenásytných a jeho kamarátov a hľadajte rovnaké dvojice. Keď sa Vám to podarí, obrázky zmizne a odkryje sa kúsok veľké fotky. Už ste zvedaví, čo sa za políčkami skrýva?

0,19 MB | Pexeso

Spustit Podobné
Hra - Puzzle pejsek
Pre všetkých, ktorí radi skladajú je tu pekné puzzle s obrázkom naozaj moc roztomilého psíka. Ako rýchlo dokážete celé šteniatko zložiť?

0,30 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Monkey Go Happy Mini Monkeys 3
Nájdite a vráťte do košíčka šetky malinké opičky v pokračovaní výbornej adventúry zo série Monkey Go Happy. Tentoraz sa 15 mláďátek zatúlalo na staré zaoceánske lode, ktorú budete musieť poriadne preskúmať, nájsť kľúče od zamknutých kajút a vylúštiť nejednu hádanku.

4,49 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Jewels Hero
Jewels Hero je akčná logická hra, v ktorej budete so svojím hrdinom bojovať proti nepriateľským bojovníkom. Poraziť ich môžete s využitím rozličných útokov či ďalších špeciálnych akcií, ktoré aktivujete spojením minimálne troch príslušných symbolov.

5,55 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Cheese Hunt
Cieľom logickej hry Cheese Hunt je v každom levely dostať sýr do myšacej diery. Aby sa vám to podarilo, musíte sýr za pomoci kurzoru postupne posúvať a zároveň prekonávať rozličné prekážky v podobe prekážajúcich predmetov či vyznačených zón, v ktorých nie je možné pohybovať kurzorom.

3,07 MB | Logické hry pre deti

Spustit Podobné
Hra - Pony Spot The Difference
Pre všetky, aj tie najmenšie milovníkov poníkov je tu vynikajúca logická hra, ktorá preverí Váš postreh a všímavosť. Vždy na dvoch krásnych obrázkoch budete mať za úlohu hľadať malé rozdiely. Tie môžu byť v tvare vecí, ich množstvo i farbe, tak dávajte dobrý pozor.

0,79 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - Fantasy Star Match
Spájajte hviezdičky rovnakej farby a odstraňujte je tak z herného poľa v hre Fantasy Star Match. Hviezdy zmizne vždy, keď sa Vám podarí posunutím celých stĺpcov alebo riadkov spojiť tri a viac hviezdičiek. Za odstránené hviezdy získate body a po dosiahnutí dostatočného počtu bodov postúpite do ďalšieho levelu.

1,22 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Abuba The Alien
Pomôžte roztomilému mimozemšťanovi Abubovi, ktorý stroskotal na našej planéte, odletieť späť domov. Nebudete nebude ale vôbec jednoduché prísť vždy na to, čo musí mimozemšťan urobiť a aké predmety použiť, aby sa na svojej ceste dostal ďalej.

4,46 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné