Oblíbené hry

Hra - Black Sails
Zahrajte si túto podarenú hru, v ktorej sa stanete kapitánom lodi v Karibiku. Obchodujte, zvádzajte námorné súboje s ostatnými flotilami, najímajte posádky a nakupujte nové zbrane. Hra je naozaj prepracovaná a ponúka veľa možností.

3,77 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Pooh´s Brain Games
Precvičte si svoj ​​postreh a hlavne rýchlosť myslenia s tromi originálnymi hrami, ktorými Vás prevedie obľúbený medvedík Pú. V prvej budete vyberať správne časti rozbitých tvarov, v druhej hre sa zameriate na počty motýlikov a kvietkov a nakoniec čaká tých najschopnejších počítanie matematických príkladov.

5,71 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Poker Machine
Máte radi klasický poker? Potom si zahrajte túto hru, v ktorej budete hrať poker proti počítaču. Tlačidlom deal sa rozdajú karty. Tlačidlami Hold označíte tie karty, ktoré nechcete vymeniť. Opätovným stlačením tlačidla deal vymeníte neoznačené karty. Toto sú vaše výsledné karty. Ak sa vám zdá výhra dostačujúca, môžete karty rozdať znova. Je tu tiež možnosť risknúť a skúsiť si tipnúť, akú farbu bude…

0,21 MB | Kartové hry

Spustit Podobné
Hra - 99 Bricks
V hre 99 Bricks sa stanete staviteľom. Cieľom hry je totiž postaviť na seba čo najväčší počet kociek, ktoré máte k dispozícii - tých je presne 99. Princíp hry je presne opačný ako v Tetris. Tu musíte totiž stavať kocky čo nejstabilněji a postaviť ich čo najviac.

1,07 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - DNA LAb Rush
DNA LAb Rush je logická hra, v ktorej sa ocitnete v laboratóriu kombinujúcom sekvencia DNA. Vašou úlohou bude spájať na hracej ploche trojice rovnakých prvkov, čím ich odoberiete preč a navyše získate body. Okrem toho môžete využívať i rozličné užitočné bonusy.

9,17 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Alxemy
Vytvorte si celý vlastné celý svet v zaujímavej hre Alxemy. Začnete od púhych štyroch základných prvkov, ktorých kombináciou budete vytvárať ďalšie a ďalšie komplikovanejšie prvky a veci, až sa dostanete k živočíchom a veciam. Zo zeme a ohňa dostanete napríklad kameň, z kameňa a vetra piesok a tak ďalej.

1,94 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Doba ledová rozdíly 2
Nielen pre všetkých milovníkov animované komédie Doba ľadová je tu výborná hra, v ktorej budete hľadať rozdiely medzi dvoma takmer rovnakými obrázkami. V každom kole sa môžete tešiť na iný obrázok hlavných hrdinov tohto obľúbeného filmu. Ako rýchlo objavíte všetky rozdiely?

0,95 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Find My Hive
Pomôžete malé včelce dostať sa bezpečne do jej úľa? Na začiatku kola sa Vám vždy ukáže plást a to čo je v jej komôrkach - kvetinky, úľ, čierna diera, nepriatelia. Potom sa plást zavrie a vy si musíte pamätať, kadiaľ môže včielka letieť, aby sa dostala k úľa. Keď Vám spadne do čiernej diery, tak pokračujete, ale nedostanete body. Keď ale narazí na nepriateľa, musíte začať znova. Posúvať sa môžete…

1,12 MB | Logické hry pre deti

Spustit Podobné
Hra - Home Sheep Home
V tejto výbornej hre sú hlavnými hrdinami tri roztomilé ovečky. Vašou úlohou bude dostať ich všetky v poriadku až do cieľa. Vždy môžete pohybovať len raz ovečkou a prepínate medzi nimi pomocou číslic alebo myšky. Prvé levely sú celkom jednoduché, ale neskôr bude pribúdať nástrah sú sú priepasti a najrôznejšie prekážky, pri ktorých prekonávanie budú musieť ovečky…

12,45 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Arcade Machine
Arcade Machine je pekná rozprávková adventúra, v ktorej sa ocitnete v koži odvážneho Vikinga. Ten sa vydal zachrániť krásnu princeznú. V ceste mu ale stojí veľa nebezpečných nástrah. Dokážete je s ním v každom leveli prekonať? Keď zapojíte svoje logické myslenie a kliknete na správne veci, tak sa Vám to určite podarí.

5,02 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Binga
Binga je naozaj zaujímavá logická hra, ktorá sa skladá z niekoľkých menších hlavolamov, ktoré treba všetky postupne vyriešiť. V každom kole je Vašou úlohou pre získanie maxima bodov všetky hlavolamy vyriešiť čo najskôr. Zo začiatku to tak ťažké nebude ale postupne bude náročnosť narastať, takže si dobre premažte svoje mozgové závity;)

5,18 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Live Puzzle
Live Puzzle je zaujímavo spracovaná puzzle logická hra, v ktorej budete mať za úlohu poskladať v každom kole jeden obrázok. Obrázky sú však pohyblivé, takže hra je o dosť náročnejšia, než klasické puzzle.

1,13 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Beaver Blocks 2
V logickej hre Beaver Blocks 2 budete mať za úlohu dostať bobra k jeho deťom. Aby sa vám to podarilo, musíte na hracej ploche odstrániť v správnom poradí rozličné herné prvky. Zároveň sa musíte vyhýbať zlému bobrovi, ktorý je nebezpečný pre vás i vaše deti.

4,60 MB | Logické hry pre deti

Spustit Podobné
Hra - Planet Basher 2
Je tu pokračovanie výborné logické hry, v ktorej musíte dobre mieriť aj strategicky plánovať. Opäť budete musieť v jednom kole zostreliť na niekoľko málo pokusov dosť hviezd, ale tentoraz za 300 bodov. Za body čo získate, ale ktoré Vám nebudú stačiť na víťazstvo, si postupne môžete kúpiť planéty a ďalšie pomôcky. Vďaka ich správnemu rozmiestnenie sa Vám už dostatok hviezd určite dostať…

0,22 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Fishdom H2O - Hidden Odyssey
Najdete co Nejvíce zadaných předmětů ukrytých mezi nejrůznějšími věcmi na dně oceánu. Vaše snaha bude oceněna penez, které pak muzete použít na Zařízení vlastnila akvária.

4,26 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné