Oblíbené hry

Hra - Red Ball 3
Pomôžte roztomilému červenému smajlíkov zdolať náročnú trasu s prekážkami a nebezpečenstvami a dostať sa až na koniec každého kola k červenému zástavky. Cestou môžete zbierať aj hviezdičky, za ktoré dostanete body. Bonusové hviezdy potom nájdete v tajných chodbách.

10,11 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Truck Loader
Truck Loader je zaujímavá logická šikovnosť hra, v ktorej budete ovládať nakladacieho robota. Vašou úlohou bude vždy dostať všetky krabice na označené miesto. Krabici chytíte magnetom na konci pohyblivého ramena. Musíte si ale dávať veľký pozor na prekážky aj krehký alebo výbušný náklad.

2,00 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - DNA LAb Rush
DNA LAb Rush je logická hra, v ktorej sa ocitnete v laboratóriu kombinujúcom sekvencia DNA. Vašou úlohou bude spájať na hracej ploche trojice rovnakých prvkov, čím ich odoberiete preč a navyše získate body. Okrem toho môžete využívať i rozličné užitočné bonusy.

9,17 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Happy Builder
Staňte sa na chvíľu staviteľom a za pomoci žeriavu budujte čím ďalej komplikovanejšia budovy. Jednotlivé časti aj ich miesto budete mať už zadané a Vašou úlohou bude všetko správne umiestniť. Keď sa Vám to podarí, prvok sa zablokuje a Vy môžete pokračovať. Ako rýchli s nestabilným lanom na žeriave dokážete byť?

5,67 MB | Oddychové hry

Spustit Podobné
Hra - Liquid Measure
V hre Liquid Measure budete mať za úlohu dopraviť vodu z rezervoáru do určenej nádoby. Lenže komplikácie je v tom, že Vám v ceste môžu stať rôzne prekážky, alebo musí byť voda rozdelená na určité časti. Potom budete musieť správne používať potrubia a ďalšie pomôcky.

0,62 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Cover Orange
Zachráňte malé roztomilé oranžové guľôčky pred zlým mrakom, z ktorého na ne prší smrteľné ostré hviezdy. Aby boli guľôčky v bezpečí, budete musieť okolo nich a hlavne nad nimi postaviť pomocou zadaných predmetov ochrannú bariéru. Aby ste sa dostali do ďalšieho levelu, musíte ochrániť vždy všetky guličky.

2,17 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Power Pool 2
Pre všetkých milovníkov biliardu, je tu bezchybná hra, v ktorej si budete pripadať, ako by ste reálne hrali. Tágo ovládate myšou a po kliknutí na bielu guľu určíte smer a intenzitou štuchanec. Skúste dostať všetky gule do dier na čo najmenej pokusov!

0,97 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Sokoboom
Prinášame vám logickú hru Sokoboom, v ktorej na vás čaká 30 náročných levelov. V každom z nich budete mať za úlohu presunúť drevené debny na vyznačené miesta a následne sa dostať do cieľových dverí.

2,36 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Ninja Mushroom
Táto hra, v ktorej hrá hlavnú úlohu hríbik ninja, budete musieť prekonať množstvo prekážok a smrteľných nástrah, aby ste sa dostali z čarovného lesa až ku zlatému pni. Každým zo 40 levelov prejdete tak, že budete posúvať rôzne bloky a skákať na ne a cez ne sa svojím ninjom.

0,98 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Cannon Blaster
Veľmi zaujímavá hra, ktorý určite precvičí vaše logické myslenie. Cieľom tejto hry je v každom leveli dopraviť panáčika cez vystreľovací dela až k slnku. Musíte vždy správne odhadnúť uhol a silu strely, aby ste vyslali panáčika správnym smerom a neminul.

2,09 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Angry Birds
Angry Birds je výborná hra, ktorú môžete poznať aj zo svojho mobilu. Uplatníte tú svoj ​​dobrý postreh aj presnú mušku. Budete totiž prakom vystreľovať roztomilé "naštvané vtáky", ktorí chcú vlastným telom zničiť všetky vydesená prasiatka. Prasiatka sa ale schovávajú v najrôznejších stavbách a tak je treba zasiahnuť správne miesto, aby sa zrútili. Vtáky sú vždy 4 a rovnako máte aj…

3,82 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Doodle God 2
Staňte sa na chvíľu stvoriteľom v tejto naozaj zaujímavej logickej hre. Na začiatku budete mať k dispozícii len 4 základné živly a ich kombinovaním musíte vytvoriť čo najviac ďalších, až po živé veci. Napríklad z kameňa a ohňa vznikne láva.

4,86 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Red Ball 4
Vo štvrtom pokračovaní logické skákačky Red Ball na Vás čakajú nové zaujímavé levely, v ktorých bude ako vždy Vašim cieľom prejsť s usmievavý červený loptičku všetkými nástrahami ako sú pohybujúce sa plošiny, debny, výťahy aj samotní nepriatelia. Tešiť sa môžete na bezchybnú grafiku aj poriadnej potrápení svojich mozgových závitov :)

9,22 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Twiddle Stix
Dokážete dostať bambusovou tyčku z jednej časti vody na do druhej? Tyčku musíte však presúvať v pohybe, neustále sa totiž točí. Musíte teda vždy počkať na správny okamžite, keď bude tyčka vhodne otočená a vtedy ju presunúť tam kam potrebujete.

0,67 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Pandemic 2
Naozaj podarená hra logická hra, ktorá vás zabaví na dlhú dobu. V tejto hre sa stanete vírusom, parazitom alebo baktérií a vašou úlohou je, aby ste sa rozšírili do čo najviac oblastí na svete. Každá z chorôb má svoje výhody a nevýhody. Niektoré sa šíria rýchlo ale sú málo odolné, iné sú odolnejšie ale ich vývoj je dlhodobejší. Svojej chorobe môžete vylepšovať a zvyšovať im odolnosť proti rôznym…

4,38 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné