Oblíbené hry

Hra - Island Defense
Island Defense je zaujímavá tower defensovka, v ktorej budete mať za úlohu zastaviť postup nepriateľských jednotiek. V obrane môžete využívať rozličné útočné veže, ktoré je potreba strategicky rozmiestniť v okolí cesty. V hre nechýbajú ani zaujímavé vylepšenia.

9,76 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Red Ball 3
Pomôžte roztomilému červenému smajlíkov zdolať náročnú trasu s prekážkami a nebezpečenstvami a dostať sa až na koniec každého kola k červenému zástavky. Cestou môžete zbierať aj hviezdičky, za ktoré dostanete body. Bonusové hviezdy potom nájdete v tajných chodbách.

10,11 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Escape the Bathroom
V logickej adventúre Escape the Bathroom bude vašou úlohou dostať sa preč z kúpelne, ktorej dvere sú zabezpečené laserovými ľučami. Poriadne prehľadajte celú miestnosť a pokúste sa nájsť predmety, ktoré by vám mohli byť užitočné. Zároveň si všímajte i rôznych symbolov a znakov, ktoré vám môžu pomôcť rozlúštiť niektoré hádanky.

0,72 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Truck Loader
Truck Loader je zaujímavá logická šikovnosť hra, v ktorej budete ovládať nakladacieho robota. Vašou úlohou bude vždy dostať všetky krabice na označené miesto. Krabici chytíte magnetom na konci pohyblivého ramena. Musíte si ale dávať veľký pozor na prekážky aj krehký alebo výbušný náklad.

2,00 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Happy Builder
Staňte sa na chvíľu staviteľom a za pomoci žeriavu budujte čím ďalej komplikovanejšia budovy. Jednotlivé časti aj ich miesto budete mať už zadané a Vašou úlohou bude všetko správne umiestniť. Keď sa Vám to podarí, prvok sa zablokuje a Vy môžete pokračovať. Ako rýchli s nestabilným lanom na žeriave dokážete byť?

5,67 MB | Oddychové hry

Spustit Podobné
Hra - Cover Orange
Zachráňte malé roztomilé oranžové guľôčky pred zlým mrakom, z ktorého na ne prší smrteľné ostré hviezdy. Aby boli guľôčky v bezpečí, budete musieť okolo nich a hlavne nad nimi postaviť pomocou zadaných predmetov ochrannú bariéru. Aby ste sa dostali do ďalšieho levelu, musíte ochrániť vždy všetky guličky.

2,17 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Power Pool 2
Pre všetkých milovníkov biliardu, je tu bezchybná hra, v ktorej si budete pripadať, ako by ste reálne hrali. Tágo ovládate myšou a po kliknutí na bielu guľu určíte smer a intenzitou štuchanec. Skúste dostať všetky gule do dier na čo najmenej pokusov!

0,97 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Sokoboom
Prinášame vám logickú hru Sokoboom, v ktorej na vás čaká 30 náročných levelov. V každom z nich budete mať za úlohu presunúť drevené debny na vyznačené miesta a následne sa dostať do cieľových dverí.

2,36 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Liquid Measure
V hre Liquid Measure budete mať za úlohu dopraviť vodu z rezervoáru do určenej nádoby. Lenže komplikácie je v tom, že Vám v ceste môžu stať rôzne prekážky, alebo musí byť voda rozdelená na určité časti. Potom budete musieť správne používať potrubia a ďalšie pomôcky.

0,62 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Ninja Mushroom
Táto hra, v ktorej hrá hlavnú úlohu hríbik ninja, budete musieť prekonať množstvo prekážok a smrteľných nástrah, aby ste sa dostali z čarovného lesa až ku zlatému pni. Každým zo 40 levelov prejdete tak, že budete posúvať rôzne bloky a skákať na ne a cez ne sa svojím ninjom.

0,98 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Red Ball 4
Vo štvrtom pokračovaní logické skákačky Red Ball na Vás čakajú nové zaujímavé levely, v ktorých bude ako vždy Vašim cieľom prejsť s usmievavý červený loptičku všetkými nástrahami ako sú pohybujúce sa plošiny, debny, výťahy aj samotní nepriatelia. Tešiť sa môžete na bezchybnú grafiku aj poriadnej potrápení svojich mozgových závitov :)

9,22 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Cannon Blaster
Veľmi zaujímavá hra, ktorý určite precvičí vaše logické myslenie. Cieľom tejto hry je v každom leveli dopraviť panáčika cez vystreľovací dela až k slnku. Musíte vždy správne odhadnúť uhol a silu strely, aby ste vyslali panáčika správnym smerom a neminul.

2,09 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Angry Birds
Angry Birds je výborná hra, ktorú môžete poznať aj zo svojho mobilu. Uplatníte tú svoj ​​dobrý postreh aj presnú mušku. Budete totiž prakom vystreľovať roztomilé "naštvané vtáky", ktorí chcú vlastným telom zničiť všetky vydesená prasiatka. Prasiatka sa ale schovávajú v najrôznejších stavbách a tak je treba zasiahnuť správne miesto, aby sa zrútili. Vtáky sú vždy 4 a rovnako máte aj…

3,82 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Gibbets
Viete dobre mieriť? V tejto zábavnej logickej hre si to budete môcť vyskúšať. Dostanete luk, obmedzený počet šípov a Vašim a úloha bude oslobodiť obesený ľudí skôr, než vypustí dušu. Musíte sa trafiť do lana, ktoré ich drží na šibenici a dať si pozor, aby ste ich náhodou miesto záchrany sami nezastrelil.

1,38 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Doodle God 2
Staňte sa na chvíľu stvoriteľom v tejto naozaj zaujímavej logickej hre. Na začiatku budete mať k dispozícii len 4 základné živly a ich kombinovaním musíte vytvoriť čo najviac ďalších, až po živé veci. Napríklad z kameňa a ohňa vznikne láva.

4,86 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné