Oblíbené hry

Hra - Cargo Bridge
Dokážete postaviť dostatočne bezpečný most, aby partia robotníkov mohla prepraviť všetok náklad cez najrôznejšie priepasti a rokliny? Mosty budete navrhovať v špeciálnom editore a potom ho podrobíte zaťažkávacej skúške prepravy náklady. Prvé levely budú celkom jednoduché, ale neskôr budete musieť preukázať naozajstné konštruktérskej zručnosti.

0,72 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Kaboomz
Je tu prvý diel veľmi obľúbené série Kboomz, v ktorej je hlavným cieľom zlikvidovať všetky balóniky na hernom poli. Môžete využiť výstrel z dela alebo aj ostatných herných prvkov. Hlavne Vám nesmú balóniky z hernej plochy uletieť. Preto uplatnite dobrú mušku aj súvahu.

1,66 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Kerixep
Kerixep je naozaj zaujímavá logická hračka, v ktorej bude Vašim cieľom vždy vyfarbiť všetky štvorčeky. Vyfarbovať ich budete len pohybom myšou a pôjde o to, zvoliť takú cestu, aby Vám žiadny biely neostal.

1,60 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Champy Tales: Long Way Home
Champy Tales: Long Way Home je super hra, v ktorej si môžete poriadne preveriť svoje logické myslenie a potrápiť mozgové závity. V každom kole bude vašou úlohou dostať škrečka do domčeka, pričom samotným škrečkom nemôžete pohybovať, ale len trávou a hlinou, na ktorej stojí.

8,12 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - The Wok
V tejto adventúre sa stanete malým idianom, ktorý sa vydal na nebezpečnú cestu aby svojmu kmeňu vrátil ukradnutú posvätnú zlatú misku. Cesta nebude vôbec ľahká a aby ste mohli vždy prejsť ďalej, musíte odhaliť správne veci na ktoré kliknúť.

7,05 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Gluey 2
Glue 2 je netradičné logická hra s moc peknou grafikou, kde bude vašou úlohou udržať sklenené nádoby čo nejprázdnější. Klikaním na farebné škvrny sa ich budete zbavovať a získavať tak body. Zároveň budú ale ďalšie pritekať, takže buďte rýchli a pozorní, pretože až sa nádoba naplní, hra pre vás skončí.

1,18 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Tofu Ninja
V hre Tofu Ninja uplatníte svoje logické myslenie, ale prídu si na svoje aj milovníci akčných skákaček. S malým ninjom totiž budete prekonávať v jednotlivých kolách nástrahy a nebezpečné nepriateľov. Využiť na to môžete ninja hviezdice a samozrejme svoju rýchlosť a chytrosť;)

4,96 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Chicken House
V logickej hre Chicken House budete musieť zabiť v každom z tridsiatich kolies všetky sliepky a rozbiť ich vajíčka. Docielite toho tak, že odstránite, alebo rozbijete časti konštrukcií na ktorých budú sedieť. Dôležité je ale vždy si uvedomiť, ktoré sliepky je nutné zabiť pádom a ktoré zomrú skôr keď spadne niečo na ne.

0,01 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Neil the Nail
Neil the Nail je perfektná adventúra, v ktorej budete musieť pomôcť malému klincu prekonať všetky prekážky v podobe rozličných nepriateľov, ako sú kladivá a ďalšie náradie. Okrem toho musíte pomôcť i ďalším klincom a skrutkám.

8,90 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Football Challenge
V športovej logickej hre Football Challenge budete mať za úlohu dostať v každom kole futbalovú loptu do brány. Aby sa vám to podarilo, musíte si loptu nahrávať medzi vlastnými hráčmi a nájsť miesto, odkiaľ ju strelíte do brány tak, aby ste nezasiahli súperovho hráča.

1,22 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Gibbets 2
Práve prichádza druhé pokračovanie veľmi úspešnej logickej hry, v ktorej si opäť vyskúšate, ako dobrú máte mušku. Ako elitný lukostrelec totiž budete zachraňovať obesenca. A to tak, že im ustřelíte povraz priamo nad hlavou. Musíte si dať ale pozor, aby ste ich miesto záchrany ešte nedorazili, alebo aby Vám to netrvalo príliš dlho a oni sa neuškrtili.

4,35 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Ricochet Kills 3 LP
Pokiaľ máte radi hru Ricochet Kills, prinášame vám ďalšie pokračovanie, v ktorom všetky kolá vytvorili samotný hráči. Cieľ hry je rovnaký, ako v predchádzaúcich častiach - postrieľať v každom kole všetky postavičky s obmedzeným počtom nábojov.

3,07 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Live Puzzle 2 Christmas
Live Puzzle 2 Christmas je pokračovanie logickej hry, v ktorej si opäť môžete vyskúšať skladať pohyblivé puzzle. Jednotlivé dieliky musíte k tebe zložiť tak, aby vytvárali celistvý pohyblivý obrázok. Puzzle má peknú vianočnú tématiku.

1,21 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Cube Mayhem
V logickej hre Cube Mayhem bude vašou úlohou dopraviť bielu kocku skrz hraciu plochu až do cieľa. Samotnou kockou však nie je možné pohybovať, preto musíte na hraciu plochu správne rozostaviť šipky a ďalšie herné prvky, ktoré kocku bezpečne k cieľu dovedú.

3,66 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Grow Tower
Postavte čo najvyššiu vežu v tejto naozaj podarené hre s peknou grafikou. Aby sa Vám to podarilo, musíte použiť päť rôznych prvkov ktoré máte k dispozícii v čo najlepšom poradí. Keď sa Vám to podarí, prvky sa vylepší na najvyššiu možnú úroveň a stavať sa bude skoro samo.

0,75 MB | Logické superhry

Spustit Podobné