Oblíbené hry

Hra - Unfreeze Me
Cieľom tejto hry je oslobodiť vždy všetky vtáčiky zamrznuté v ľade. Ľad rozmrazíte prúdom vody, ktorý na správne miesto dostanete za pomoci vhodne použitých herných prvkov. V každom kole je potom tiež dobré pri oslobodzovaní vodou naplniť čo najviac džbánov, čo na hernej ploche nájdete.

3,31 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Dibbles 3
Je tu už tretie pokračovanie výbornej hry Dibbles, ktoré sa odohráva na púšti medzi pyramídami. Opäť bude hlavným cieľom dopraviť do cieľa mravčieho kráľa a čo najviac obyčajných mravcov, aj keď niektoré bude potrebné pre postup ostatných obetovať.

4,30 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Dino Coloring Book
V tejto omalovánce sa prenesiete do prehistorickej doby plnej dinosaurov. Vyberiete si z niekoľkých pekných obrázkov a vrhnete sa do maľovania. Ale to nie je všetko. Obrázok môžete vylepšiť a doplniť z ponuky malých dinosaurov, alebo dokonca sami niečo dokresliť.

1,30 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Crush the Castle Players Pack
V tejto hre si overíte svoj ​​odhad pri obsluhe stredovekého katapultu. Vašou úlohou totiž bude za jeho pomoci zbúrať historické hrady. Tie budú zo začiatku len z dreva, ale postupne sa stanú čím ďalej odolnejšími. Skúsiť to môžete v podstate koľkokrát chcete, ale s každým pokusom sa Vám vzďaľujú cenné medaily.

3,06 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Minerics
V logickej skákačke sa ocitnete v zavalenom dole, odkiaľ budete musieť dostať dvoch baníkov. Banící si môžuu navzájom pomáhať, čo im umožní zdolať väčšinu prekážok. Nezabudnite po ceste zbierať vzácne drahokamy.

2,15 MB | Logické hry pre dvoch

Spustit Podobné
Hra - Canufit
Canufit je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou umiestniť rozličné písmená do objektov nakreslených na tabuli. Žiadne písmeno pritom nesmie prečnievať, ani sa jednotlivé písmená nemôžu navzájom prekrývať. Dokážete zdolať všetky levely

0,31 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Fufu Vertical
Fufu Vertical je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu v každom kole usporiadať farebné príšerky a to tak, aby boli v každom stĺpci príšerky rovnakej farby. To musíte v každom kole zvládnuť len jediným ťahom. Dokážete to?

1,72 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Red Ball 2
Red Ball 2 je pokračovanie logickej skákačky, v ktorej sa opäť vydáte s malou loptičkou na dobrodružnú cestu plnú najrôznejších nebezpečenstiev a prekážok. Tektokrát bude vašou úlohou nájsť stratenú korunu kráľa.

4,88 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Mushroomer
V logickej skákačke sa s hlavným hrdinom vydáte na cestu plnú prekážok, pričom vašou úlohou bude v každom kole pozbierať všetky hríby a následne sa dostať do cieľových dverí. Aby ste mohli každú prekážku zdolať, musíte rôzne presúvať veľké kamenné bloky a vytvoriť si tak bezpečnú cestu k cieli.

5,07 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Bomb Squad
V hre Bomb Squad sa stanete pyrotechnikom, ktorý má za úlohu zachrániť mesto pred ukrytou bombou. K bombe sa však najprv musíte dostať cez spletité chodby bludiska a následne vyriešiť hádanku, ktorá vám ju pomôže zneškodniť. Času je málo, takže sa snažte byť čo najrýchlejší!

0,56 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Verminator
V hre Verminator budete likvidovať všetky myši v hernom poli. Dosiahnete to tak, že je vylákajú na vôňu ich obľúbeného syra, alebo je naopak zaženie zápach syra zlého a ony spadnú do vody a utopia sa. Syrové kocky (ktorých máte obmedzené množstvo) môžete rozmiestňovať na začiatku aj potom, čo sa myška už pohne. Aby syr na myš fungoval, musí ho ale cítiť.

3,54 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - The Suspense 2
Táto logická hra vás určite zaujme. So svojím hlavným hrdinom sa totiž cez nebezpečné prekážky až do cieľa dostanete tak, že sa v pravý čas budete prepínať medzi alternatívnymi svetmi. V jednom svete sú zamknuté dvere? Skúste sa pozrieť do druhého, či tam nenájdete kľúč ...

5,43 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Click the Bolt
Click the Bolt je logická hra, v ktorej je potreba dopraviť mimozemšťana uväzneného v bubline cez desiatky levelov, ktoré sú plné prekážok. Pritom sa snažte pozbierať všetky sladké dobroty, ktoré po ceste nájdete. Mimozemšťanom je možné phybovať za pomoci drevených dosiek, z ktorých môžete vyťahovať skrutky.

6,84 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Amigo Pancho
Správnym odoberaním prvkov musíte v hre Amigo Pancho pomôcť Mexičanovi v úniku z jeho krajiny. Kedže ako dopravný prostriedok používá náš hrdina dva balóny, budete sa musieť vyhnúť všetkým ostrým predmetom, ako sú kaktusy či nebezpečné náboje pištoľníkov.

5,99 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Cover Pou
V logickej hre Cover Pou bude vašou úlohou ochrániť všetky stvorenia pred nebezpečným dažďom. Využiť k tomu môžete dosky, sudy a ďalšie predmety, ktoré je potreba rozmiestniť na hraciu plochu tak, aby sa dážď k stvoreniam nedostal.

4,05 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné