Oblíbené hry

Hra - Dino Coloring Book
V tejto omalovánce sa prenesiete do prehistorickej doby plnej dinosaurov. Vyberiete si z niekoľkých pekných obrázkov a vrhnete sa do maľovania. Ale to nie je všetko. Obrázok môžete vylepšiť a doplniť z ponuky malých dinosaurov, alebo dokonca sami niečo dokresliť.

1,30 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Crush the Castle Players Pack
V tejto hre si overíte svoj ​​odhad pri obsluhe stredovekého katapultu. Vašou úlohou totiž bude za jeho pomoci zbúrať historické hrady. Tie budú zo začiatku len z dreva, ale postupne sa stanú čím ďalej odolnejšími. Skúsiť to môžete v podstate koľkokrát chcete, ale s každým pokusom sa Vám vzďaľujú cenné medaily.

3,06 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Bad Piggies Online 2017
V logickej hre Bad Piggies Online 2017 budete mať za úlohu dostať všetky prasiatka bezpečne do cieľa. Aby sa vám to podarilo, musíte im zostrojiť vozidlo, ktoré ich tam dostane. Nakombinujte správne všetky časti vozidla a následne sa snažte jeho pohyb ovplyvniť za pomoci vhodnej interakcie.

5,73 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Red Ball 2
Red Ball 2 je pokračovanie logickej skákačky, v ktorej sa opäť vydáte s malou loptičkou na dobrodružnú cestu plnú najrôznejších nebezpečenstiev a prekážok. Tektokrát bude vašou úlohou nájsť stratenú korunu kráľa.

4,88 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Canufit
Canufit je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou umiestniť rozličné písmená do objektov nakreslených na tabuli. Žiadne písmeno pritom nesmie prečnievať, ani sa jednotlivé písmená nemôžu navzájom prekrývať. Dokážete zdolať všetky levely

0,31 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Mushroomer
V logickej skákačke sa s hlavným hrdinom vydáte na cestu plnú prekážok, pričom vašou úlohou bude v každom kole pozbierať všetky hríby a následne sa dostať do cieľových dverí. Aby ste mohli každú prekážku zdolať, musíte rôzne presúvať veľké kamenné bloky a vytvoriť si tak bezpečnú cestu k cieli.

5,07 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Fufu Vertical
Fufu Vertical je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu v každom kole usporiadať farebné príšerky a to tak, aby boli v každom stĺpci príšerky rovnakej farby. To musíte v každom kole zvládnuť len jediným ťahom. Dokážete to?

1,72 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Verminator
V hre Verminator budete likvidovať všetky myši v hernom poli. Dosiahnete to tak, že je vylákajú na vôňu ich obľúbeného syra, alebo je naopak zaženie zápach syra zlého a ony spadnú do vody a utopia sa. Syrové kocky (ktorých máte obmedzené množstvo) môžete rozmiestňovať na začiatku aj potom, čo sa myška už pohne. Aby syr na myš fungoval, musí ho ale cítiť.

3,54 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Bomb Squad
V hre Bomb Squad sa stanete pyrotechnikom, ktorý má za úlohu zachrániť mesto pred ukrytou bombou. K bombe sa však najprv musíte dostať cez spletité chodby bludiska a následne vyriešiť hádanku, ktorá vám ju pomôže zneškodniť. Času je málo, takže sa snažte byť čo najrýchlejší!

0,56 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - The Suspense 2
Táto logická hra vás určite zaujme. So svojím hlavným hrdinom sa totiž cez nebezpečné prekážky až do cieľa dostanete tak, že sa v pravý čas budete prepínať medzi alternatívnymi svetmi. V jednom svete sú zamknuté dvere? Skúste sa pozrieť do druhého, či tam nenájdete kľúč ...

5,43 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Click the Bolt
Click the Bolt je logická hra, v ktorej je potreba dopraviť mimozemšťana uväzneného v bubline cez desiatky levelov, ktoré sú plné prekážok. Pritom sa snažte pozbierať všetky sladké dobroty, ktoré po ceste nájdete. Mimozemšťanom je možné phybovať za pomoci drevených dosiek, z ktorých môžete vyťahovať skrutky.

6,84 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Amigo Pancho
Správnym odoberaním prvkov musíte v hre Amigo Pancho pomôcť Mexičanovi v úniku z jeho krajiny. Kedže ako dopravný prostriedok používá náš hrdina dva balóny, budete sa musieť vyhnúť všetkým ostrým predmetom, ako sú kaktusy či nebezpečné náboje pištoľníkov.

5,99 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Doodle God
Doodle God je zaujímavá logická hra, v ktorej si zahráte na stvoriteľa sveta. Na začiatku hry budete mať k dispozícii štyri prvky: vodu, oheň, zem a vzduch, ktoré je potreba vhodne spájať a kombinovať a tým vytvoriť celý rad ďalších materiálov a predmetov.

2,91 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Cover Pou
V logickej hre Cover Pou bude vašou úlohou ochrániť všetky stvorenia pred nebezpečným dažďom. Využiť k tomu môžete dosky, sudy a ďalšie predmety, ktoré je potreba rozmiestniť na hraciu plochu tak, aby sa dážď k stvoreniam nedostal.

4,05 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Wallaces Workshop
Pre všetky nadšené staviteľa a mechaniky je tu super hra, v ktorej uplatní svoje konštruktérske nadšenie. Za pomoci najrôznejších plošín, kolies, ozubených koliesok, motorov a ďalších nevyhnutností budete v každom kole vytvárať funkčné mechanizmy. Vďaka tým potom dopravíte pokusného panáka k rúre vedúcej do ďalšieho (náročnejšieho) levelu.

6,05 MB | Logické superhry

Spustit Podobné