Oblíbené hry

Hra - Doodle God
Doodle God je zaujímavá logická hra, v ktorej si zahráte na stvoriteľa sveta. Na začiatku hry budete mať k dispozícii štyri prvky: vodu, oheň, zem a vzduch, ktoré je potreba vhodne spájať a kombinovať a tým vytvoriť celý rad ďalších materiálov a predmetov.

2,91 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Red Remover
Red Remover je logická hra, ktorá potrápi vašu predstavivosť a dobrý odhad. Vašou úlohou bude odstraňovaním fialových kociek a plošín docieliť toho, aby z hernej plochy spadli všetky červené kocky a zelenej naopak zostali. Podarí sa Vám to aj v náročnejších leveloch?

1,12 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Wallaces Workshop
Pre všetky nadšené staviteľa a mechaniky je tu super hra, v ktorej uplatní svoje konštruktérske nadšenie. Za pomoci najrôznejších plošín, kolies, ozubených koliesok, motorov a ďalších nevyhnutností budete v každom kole vytvárať funkčné mechanizmy. Vďaka tým potom dopravíte pokusného panáka k rúre vedúcej do ďalšieho (náročnejšieho) levelu.

6,05 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Doktor Acorn
Doktor Acorn je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou pomôcť prekonať hlavnej postavičke všetky prekážky v desiatkách levelov. Vyhýbať sa musíte ostňom, bombám či lukostreľcom, ktorý vás zasiahnu hneď, ako vás zbadajú. Toho docielite odstraňovaním či správnym použitím mnohých herných prvkov.

4,80 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Lunar Lemurs
Lunar Lemurs je logická hra pre jedného alebo dvoch hráčov, v ktorej bude vašou úlohou dostať dva lemúre do cieľových dverí. Po ceste na vás budú čakať rozličné prekážky, ktoré je možné zdolať len vzájomnou spoluprácou.

6,20 MB | Logické hry pre dvoch

Spustit Podobné
Hra - Jim Loves Mary
V tejto logickej hre bude vašou úlohou dostať dve postavičky Jima a Marry k sebe. V ceste im však stojí mnoho prekážok, včetne rodičov. Vzájomnou spoluprácou medzi postavami sa vám však určite podarí všetky nástrahy prekonať a zamilovaný pár dostať k sebe.

3,93 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - A Little Shark
A Little Shark je zábavná oddychovka, v ktorej sa ako žralok ocitnete uprostred oceánu. Vašou jedinou úlohou bude pojedať ostatné ryby. Pritom si však musíte dávať pozor, aby vás tieto ryby nezranili a vy ste tak mohli postúpiť do ďalšieho kola.

0,67 MB | Oddychové hry

Spustit Podobné
Hra - Brainless Zombie
V logickej skákačke Brainless Zombie bude vašou úlohou zachrániť nakazených zombie a zmeniť ich späť na ľudí. Aby sa vám to podarilo, je potreba dostať zombie k čarovnému bloku, ktorý ho vylieči. Po ceste sa však musíte vyhnúť mozgu, inak by ho zombie zjedol.

1,70 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Hungry Bobby Bear
Nakŕmte hladného medvedíka melónom a ďalšími maškrtami v zábavnej logickej hre Hungry Bobby Bear. Aby ste potravu k medvedíkovi dostali, je potreba v správnom poradí odstrániť jednotlivé herné prvky a vytvoriť tak pre potravu bezpečnú trasu.

5,19 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Soldier Diary
V adventúre Soldier Diary sa stanete zajatým vojakom, ktorý sa rozhodol uprchnúť z nepriateľského tábora. V ceste vám však stojí mnoho prekážok a protivníkov, ktoré je potreba zdolať správnou interakciou s predmetmi nachádzajúcimi sa okolo vás.

2,28 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Pocket Alien Logic
V hre Pocket Alien Logic budete mať za úlohu dostať kosmonauta na zem. Predtým však musíte odstrániť mimozemšťanov, na ktorých kosmonaut stojí. Odstrániť ich môžete spájaním dvoch a viacerých rovnakej farby. Podmienkou k úspešnému zdolaniu každého kola je, aby sa kosmonaut dostal na zem skôr, než odstraníte všetkých mimozemšťanov.

0,78 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Car Ferry
V logickej hre Car Ferry bude vašou úlohou dostať osobné auto na nákladnú loď ponad vodu. K preklenutiu priepasti vám pritom poslúžia rozličné debny, záchranné kruhy a ďalšie veľké predmety, ktoré je potreba správne rozmiestniť, aby auto mohlo bezpečne prejsť.

3,60 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Phage Wars
Staňte sa súčasti vojny buniek. Vyberte si jeden druh a pustite sa do boja. Vašim cieľom je obsadiť všetky okolité bunky vrátane tých súperových. Každá bunka má určitú silu a rýchlosť množenia. Túto silu môžete vysielať k ostatným. Keď Vaša energie v bunke prevládne, tak ju získate. Ale pozor, stále si musíte strážiť, aby Vás nepriateľská bunka "netrumfla".

0,62 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Cover Orange 3
Zachráňte pomaranče a ďalšie ovocie pred nebezpečným dažďom v treťom pokračovaní perfektnej logickej hry Cover Orange. K ochrane ovocia budete môcť použiť rôzne predmety, ktoré je potreba umiestniť správne na hraciu plochu.

3,30 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Cube Droid
Tentoraz budete hrať za malého robota s ktorým budete za úlohu v každom leveli pozbierať vždy všetky batérie. Aby sa Vám to podarilo musíte sa vyhnúť všetkým nebezpečným Bezpečnostnej službe aj kanónom a pritom strategicky presúvať škatule, ktoré v prístupe k batériám bráni.

4,18 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné