Oblíbené hry

Hra - Space Monkey
Cieľom hry Space Monkey je dostať raketu z jednej strany plochy na druhú a pozbierať pritom všetky banány. Posunom jednotlivých planét musíte nastaviť gravitačné pole tak, že raketa sama preletí stanovenou trasou až do cieľa.

0,30 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Level Editor 3
Level Editor 3 je tretie pokračovanie skvelej logickej hry, v ktorej bude vašou úlohou dostať hlavnú postavičku v každom kole do cieľa. V ceste vám však budú stáť rozličné prekážky a nástrahy, ktoré je možné zdolať len pridaním rozličných herných prvkov.

3,92 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Double Win
V logickej skákačke Double Win sa musíte v každom kole dostať k červenému srdiečku. Ovládať budete pritom dve postavičky, medzi ktorými môžete prepínať a ich vzájomnou spoluprácou splniť úlohu. Podarí sa vám zdolať všetky levely?

4,22 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - 9 game
9 game je logická hra, v ktorej budete mať v každom kole za úlohu dosiahnuť, aby sa na hracej ploche nachádzali len samé deviatky. Tie môžete vytvárať za pomoci nižších čísel, ktoré je potreba vhodne spájať. Dokážete úspešne zdolať všetky levely?

2,80 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Waste
Waste je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou spájať potrubia a tým doviesť vodu z nádrže do cieľovej trubky. Po každom otočení jedného dielu potrubia do nádrže pribudne pár kvapiek vody. Každý level musíte dokončiť skôr, než nádrž pretečie.

2,62 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Carrot Fantasy 2: Desert
Carrot Fantasy 2: Desert je pekne spracovaná tower defensovka, v ktorej musíte zabrániť zlým prišerkám, aby vám zjedli vašu mrkvu. Vašou úlohou tak bude zabezpečiť cestu za pomoci zbraní tak, aby sa nikto až k mrkve nedostal. Použiť k tomu môžete rôzne obranné veže.

14,20 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Journey of the Mouse
Logická hra Journey of the Mouse poriadne preverí nielen vaše logické myslenie, ale predovšetkým vašu presnosť a zručnosť. Vašou úlohou bude s malou myškou pozbierať všetky kúsky syra, ktoré sa nachádzajú v bludisku. Pritom sa musíte vyhýbať stenám, ktoré sú pod prúdom a ďalším prekážkam.

4,00 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Paranormal Files: Parallel World
Paranormal Files: Parallel World je logická hra, v ktorej sa vžijete do role mladej detektívky. Vašou úlohou bude hľadať objekty, ktoré vám vo vašom pátraní pomôžu. Pokiaľ nejaký objekt nebudete môcť nájsť, môžete raz za čas využiť nápovedu v hornej časti obrazovky.

7,61 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - MegaCity HD
MegaCity HD je logická strategická hra, v ktorej budete mať za úlohu vybudovať vlastné mesto. Stavba mesta má však prísne pravidla, takže musíte uvažovať, kam postaviť parkoviská, továrne, parky a ďalšie stavby. Aby ste uspeli je potreba, aby v každom stĺpci bol požadovaný počet obytných miest.

11,50 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - BNKR
Preneste sa do zničeného sveta bez ľudí, v ktorom jedinými inteligentými tvormi sú roboti v adventúre BNKR. Hrať budete za jedného z nich, pričom vašou úlohou bude nájsť použiteľný zdroj energie a zároveň vyriešiť niekoľko podivných záhad.

9,48 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Broken Dreams
Broken Dreams je logická hra o zamilovanom páre, ktorý musíte v každom kole dostať k sebe. Po ceste však na vás čaká mnoho prekážok, ktoré môžete prekonať len za pomoci klonov hlavného hrdiny alebo vzájomnou spoluprácou oboch postáv.

10,68 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Doodle Bug TD
V tower defensovke Doodle Bug TD bude vaším cieľom zabrániť chrobákom a ďalšiemu hmyzu, aby sa dostali po ceste na druhú stranu hracej plochy. Využiť k tomu môžete rôzne obranné veže, ktoré je potreba strategicky rozmiestniť u cesty. Veže je možné postupom času vylepšovať a zvýšiť tak účinnosť vašej obrany.

3,03 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Splitman 2
V logickej skákačke Splitman 2 musíte vo všetkých 30 leveloch bezpečne dostať hlavného panáčika k cieľovému teleportu. Využívať pritom môžete svoje klony, ktoré vytvoríte skočením na ozubené koleso. Pokiaľ skočíte na čierne koleso, vytvoríte klon s opačnou gravitáciou.

2,18 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Snowday
V logickej adventúre Snowday sa vžijete do role malého chlapca, ktorý sa chce zúčatniť súťaže o stavbu najlepšieho snehuliaka. Vašou úlohou bude pomôcť mu zvíťaziť. Aby sa vám to podarilo, musíte vo vašom okolí nájsť a získať všetky predmety, ktoré sú k stavbe snehuliaka potrebné.

4,97 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Wonder Rocket
V oddychovke Wonder Rocket sa na palube malej rakety vydáte vysoko do vesmíru. Najskôr si však musíte vašu raketu vylepšiť, aby bola schopná prekonať potrebnú vzdialenosť a zároveň, aby bola odolná proti nárazom balónov a ďalších prekážok, ktoré sa vo vzduchu nachádzajú.

1,93 MB | Oddychové hry

Spustit Podobné